Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с диференциала и ляв хъб « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
svetimar
МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2022 6:16 pm    Заглавие: Проблем с диференциала и ляв хъб Отговорете с цитат

Здравейте колеги ! Сдобих се с една перла поне за мен, СУЗУКИ ВИТАРА къса база,2003г 2HDI SANTANA MOTOR SA TA VO4V,/уточнявам защото може да е важно /. Наред с дреболий по нея който реших,изкочиха нови проблеми който се набиват на очи и уши. Когато сменям скоростите се чува много неприятно тупкане от диференцияла.Автомьор я разклаща напред назад и не видя нещо обезпокойтелно ! ?. Но това тупкане само със съединителя го потушавам,но понякога се изтърва и е гадно. А вторият проблем ми е,че като правя пълен десен завой при маневра на първа,от лявата главина отпред се чува едно чат, само веднаж,само шум без да задържа джипа. Иначе при движение направо
няма проблем.Дали някой е имал подобен проблем като мойте? Хъбовете са прегледани и греста е сменена,не съм сигурен дали не е наблъскал прекалено много грес,като че ли и преди го правеше това тряскане,хъбовете са автоматични. Много дълго стана,извинявам се !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti