Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Добра вечер на всички « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
z_ari
МнениеПуснато на: Сря Ное 24, 2021 9:36 pm    Заглавие: Добра вечер на всички Отговорете с цитат

Местожителство: София

От десет дни съм притежател на Витара 1.9 DDIS 2006. Много четох във форума и много неща научих. Най вече че съм подходил левашки при покупката, ама за това ще си страдам в бъдеще. За сега съм в нормалните граници. Както казах, много четох и много неща ми помогнаха. Благодсрение на тях, колата вече е при мен за каране. Имам въпрос за нещо което не срещнах тук. Става дума за компютъра. Разбрах как се сменят показателите от мили в километри и как се променя изписването. но не мога да го накарам да ми покаже среден разход. ще съм благодарен ако помогнете. Хубава вечер на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Redji
МнениеПуснато на: Чет Ное 25, 2021 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Първо честито и безаварийно каране, а за среден разход просто натисни копче (6) докато се изпише -"avg".

[/code]

[/code]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti