Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Ключ с чип « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
geri1969
МнениеПуснато на: Съб Фев 20, 2021 12:01 am    Заглавие: Ключ с чип Отговорете с цитат

Имах само един ключ на колата и реших да си направя още едни, но без чип /20 лв./. От любопитство два пъти се опитах да запаля с него, но не успях. За жалост след два месеца ми се зацепи ключа с чипа и се наложи да извадя нов /120 лв./. След час мъчение ключаря ми каза, че не може да направи чипа и ще се консултира с момче, което му помага за тази цел. На други ден бях на работа и оставих колата при него да направи ключа. Ключът беше направен. Два дена по-късно помолих баща ми да запали колата и какво да видя: По погрешка той взел, че запалил с ключа без чип. Колата вече си пали без проблем с ключа без чип.
Ха сега да помислим заедно:
1. Как така изведнъж ключа без чип е решил да запали колата?
2. Има ли чип в новия ключ с чип или са разкодирали чип системата на колата, за да не се мъчат да търсят кодове?
3. Колко струва разкодиране на чип системата за запалване на колата?
4. Това разкодиране, защото явно има такова , може ли да ми донесе някакво главоболие с бъдещи проблеми по колата ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
geri1969
МнениеПуснато на: Съб Фев 20, 2021 12:10 am    Заглавие: Re: Ключ с чип Отговорете с цитат

geri1969 написа:
Имах само един ключ на колата и реших да си направя още едни, но без чип /20 лв./. От любопитство два пъти се опитах да запаля с него, но не успях. За жалост след два месеца ми се зацепи ключа с чипа и се наложи да извадя нов /120 лв./. След час мъчение ключаря ми каза, че не може да направи чипа и ще се консултира с момче, което му помага за тази цел. На други ден бях на работа и оставих колата при него да направи ключа. Ключът беше направен. Два дена по-късно помолих баща ми да запали колата и какво да видя: По погрешка той взел, че запалил с ключа без чип. Колата вече си пали без проблем с ключа без чип.
2. Има ли чип в новия ключ с чип или са разкодирали чип системата/имобилайзера/ на колата, за да не се мъчат да търсят кодове?
3. Колко струва разкодиране на имобилайзера ?
4. Това разкодиране, защото явно има такова , може ли да ми донесе някакво главоболие с бъдещи проблеми по колата ?
Върнете се в началото
geri1969
МнениеПуснато на: Съб Фев 20, 2021 12:17 am    Заглавие: Re: Ключ с чип Отговорете с цитат

geri1969 написа:
geri1969 написа:
2. Има ли чип в новия ключ с чип или са разкодирали чип системата/имобилайзера/ на колата, за да не се мъчат да търсят кодове?
3. Това разкодиране, защото явно има такова , може ли да ми донесе някакво главоболие с бъдещи проблеми по колата ?
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Съб Фев 20, 2021 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

И десет пъти да постнеш въпроса, отговор ще получиш като ти изчете някой колата с подходящия софтуер. Само предположение: шунтирал ти е имобилайзера или ти е лепнал работещия чип от първич ключ някъде около гривната.
KDK
МнениеПуснато на: Съб Фев 20, 2021 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Alxx написа:
Само предположение: шунтирал ти е имобилайзера или ти е лепнал работещия чип от първич ключ някъде около гривната.

smile032
Кефа цена няма!!!
И с Balenoto беше така!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti