Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Тема за цървулите по пътищата « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
bucky
МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2008 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: In Central Perk

Подобна реакция като тази на колегата с ГМ-то имаше и бащата. Като даде джипката на сервиз за няколко дена, аз разбира се му отстъпих моята кола да си върши работата. Каза ми, че все едно бил седнал на земята Smile Към голфаджиите бих добавил аз маршрутките, те нямат равни. Оня ден се возих в една, човека на цариградско си караше с 90 и си говореше по телефона...
Сега една гадна случка да ви кажа как ужасно и мен ме засекоха на светофара при летището и лук ойл-а. Чакам аз да свия надясно за към Младост и цариградско, срещу мен някаф голфаджия, той ляв за същото място. Има 2 платна, преспокойно можем и двамата да тръгнем без проблеми. При зелено обаче, тоя идиот тръгна с мръсна газ и нарочно мина пред мен в мойто платно и ме засече насред кръстовището, без изобщо да подозирам аз! Добре, че спирачките на Суифтовете са страхотни... Mad

Suzuki Swift Special GLA 4x4
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xligon
МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2008 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Site Admin

Колкото по-голяма кола караш, толкова повече респект има към теб. Няма да ви казвам как ме мачкаха със SWIFT-та ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Senzi
МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2008 1:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: София, Swift със странен цвят

Няма нужда, мерси Cool

А за да се познаваме по пътя, може да погледнете тук.

Малката кола се събира и на малко и на много, а комбито само на много

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Defender
МнениеПуснато на: Нед Яну 27, 2008 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Значи мойта философия за колите е следната - колата е за да ти върши работа, да стигнеш от точка А до точка В. Колата трябва да вози комфортно и да е сигурна. Именно за това предпочетох да дам повече пари и да си взема чисто нова кола ( не че досега не съм карал втора ръка коли но ако човек има възможност да си позволи нова кола по добре да го направи). Доста хора ме питаха "Защо си взе за тия пари Витара, като за същите можеше да се качиш на нещо по луксозно втора ръка?" - ами защото новото си е ново и не го мислиш дали нещо няма да ти се прецака и недай си боже да се случи по време на път което да засташи живота на мен и семейството ми.
Както вече споменах аз съм моторджия и когато искам да почувствам адреналина го правя с мотора (няма кола която да ти даде това усещане за скорост и ускорение което дава мотора). Отдавна спрях да се воза с мотор из София, защото ми е мил живота. Просто се качвам и излизам някъде извън софето където да си начешам крастата.
Но 90% от карането ми е в София именно където стават най много произшествия и затова реших за себе си че искам сигурна и безопасна кола. А няма какво да се лъжем че ако си със сув-че или джипка това донякъде повишава сигурността ти.
Самият аз винаги се стремя да спазвам закона по пътищата. Ще излъжа ако кажа че го правя на 100% както предполагам и всеки един от вас, но пък съгласете се че има и много безумни за дадени места знаци и ограничения, като например отсечката на магистралата между Пловдив и Пазарджик където е сложено ограничение 80 и за какво за да могат куките да изкарат някой лев.
Но като видя някой гъзар в софия да ми се муши и натиска с цената на безброй нарушения само и само да е първи - е няма да стане, няма да го пусна.
И като завършек - оня ден един такъв момък със супер хипер бърза кола спряна от производство 88-а се пробва да се мушне пред мен с цената на това да сгази двама пешеходци. Почти успя Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . След което въпросният явно ядосан от това че не му дадох път на място на което той няма предимство реши че трябва да слезе и да се разправя с мен. Почти успя Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil . Не съм за агресията но настъпят ли ме не си трая. Айде стига толкова от мен че се отплеснах нещо Smile
Senzi
МнениеПуснато на: Нед Яну 27, 2008 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: София, Swift със странен цвят

А между другото, bucky, доколкото все още си помня за листовките, на това кръстовище въпросния голф е НЯМАЛ предимство... ама ако продължава така мисля че скоро ще ходи на опреснителен Wink

Малката кола се събира и на малко и на много, а комбито само на много

Върнете се в началото
bucky
МнениеПуснато на: Нед Яну 27, 2008 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: In Central Perk

Нямаше предимство да, но просто си искаше да ме засече, завидя му на колегата сигурно нещо, незнам и аз какво Smile Да е жив и здрав, и да внимава повече

Suzuki Swift Special GLA 4x4
Върнете се в началото
zieg
МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 12:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Малоумници на пътя всякакви, не мога да ви опиша какво ми беше като на магистрала Хемус към София,има участък от около 2 км. високо построен мост, където магистралата свършва и се стеснява пътя до 2 ленти (аварийната изчезва). та именно на това място, карам си аз с 90-100 и всичко ми е спокойно- държа плътно дясно, на никого не преча и точно на границата между магистралата и този участък, нормално от ляво профучава едно Q7 кажи речи с двойна на моята скорост,НО в същото време от дясно ТОЧНО НА ГРАНИЦАТА СЪС СТЕСНЯВАНЕТО друг нещастник пак с голям, нов и тежък джип се прави на британец, и ми скъсява живота с 10 години , добре в последния момент погледнах как връхлита зад мене в централното огледало та намалих да може да се шмугне, само леко се чу как докачи предната ми дясна броня...Направо си се нас*ах.Аз 800 кила -той 3 тона?! Ако ме беше чукнал както си му е реда, директно ми даваше зелена светлина за бънджи скок...без въже. Evil or Very Mad

Малката кола може да харчи и малко, и много гориво,а голямата кола харчи само много Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alexsander
МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

мммда... лошо не държиш всичко под око... вземи си една траба и няколко бутилки с вода да мяташ по такива има ефект... на тесния път към Бургас редовно се налага.... я някое 3-но изпреварване я нещо... та като се нервираш мяташ ако искаш пълни ако искаш празни... само да ги плашиш.... та има ефект де.... като видят разни обекти да връхлитат предното им стъкло вземат драстични мерки да ти освободят и без това твоето си платно.... просто трябва да им светне че има и по бабайти от тях.... с гюле в главата и добри рефлекси...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti