Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Как да увеличим съфорумците? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
hvdragon
МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 7:55 am    Заглавие: Как да увеличим съфорумците? Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: Варна

разхождам се тези дни из рила и щракам освен баири и боровинки и доста сузукита. изглежда са предпочитан автомобил в тази част на бг. / ще кача някои техни снимки като се върна във варна, че тук интернета е само 2G./ та така ми хрумна и следната идея. да се направи нещо като визитка с логото и адреса на форума, както и с няколко рекламни реда, да се заложи тук някъде като картинка, така, че да може да се разпечатва, и като видим паркирано сузуки / може би трябваше темата да не е във подфорум swift/ да слагаме под чистачките по едно листче.
не зная в момента колко са потребителите на форума тук, но считам че с увеличаването на броя им печелим всички.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalata
МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Привет колега.

Хубава идея ти е дошла ама я сега да видим кой не чете форума...

кликни тук

Малко по-надолу на тази страница... хвърли едно око ако искаш и на цялата тема...

Аз колко визитки съм наслагал досега под чистачките на разни сузукита... но само един или двама се появиха в клуба благодарение на тях... дано има и още... които си четат кротко и не се обаждат Laughing

Иначе колега браво - радвам се, че има хора като теб, които искат да популяризират нашата малка общност.

продължавай в същия дух
hvdragon
МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: Варна

брей.... остарявам сигурно. то колелото открито отдавна Smile
видях картинката, но е просто като рекламна листовка. от опит като ми мушнат нещо такова в пощата или като ми тикнат листченце под чистачката, ако не ме заинтригува - директно в коша за хартиени отпадъци.
според мен няколко реда под адреса, които да разчовъркат любопитството на човека, нещо като " тук ще намерите информация за коректни търговци, ниски цени, професионални съвети и купища техническа литература съвсем безплатно" ще имат положителен ефект в рекламната кампания.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Senzi
МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: София, Swift със странен цвят

Или нещо като:
"Ела и се запознай с колеги маниаци"
"Имаме и мацки"
"Приоритети: коли, авточасти и пиене" Wink

Малката кола се събира и на малко и на много, а комбито само на много

Върнете се в началото
sophyz
МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: София

Да си кажа и аз, че в понеделник засякох чистак новичко червено SWIFT-че (1 000 км) на кръстовището на Ботев и новия булевард към Люлин, поканих собствениците - приятна двоика Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti