Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Трудно превключване на 1-ва « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Kris86bs
МнениеПуснато на: Сря Яну 06, 2021 7:31 pm    Заглавие: Трудно превключване на 1-ва Отговорете с цитат

Здравейте мили колеги! Честита Нова 2021 година - Желая на всички здраве, успешна и много ползотворна година. ОТ скоро имам следното проблемче с може би съединител или в краен случай скоростна кутия. При запален двигател трудно, почти невъзможно вече включва на 1-ва, а на останалите малко по-лесно. На задна хърка. А педала на съединителя е добре. Някой имал ли е подобен проблем? Доколкото съм чел скоростните кутии здавали багажа със същото неможене на превключване. Също така ако е от скоростната кутия някой знае ли колко струва втора ръка или нова, стига да се намират. Благодаря! Количката ми е 1.6 мотор, бензин 103 к.с. Декември 2003 г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Чет Яну 07, 2021 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Здравей колега, Да е здрава и ползотворна 2021г.
Кутията на Баленото има една пластина която с времето късаше болтовете за закрепване и предавките без 4-та правеха проблем, но смяната й беше проста и елементарна дейност. Не знам как е на Лианата но симптомите които описваш са същите! smile010
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kris86bs
МнениеПуснато на: Чет Яну 07, 2021 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за предложението. Но май ще да е съединителя...Ще се провери и този вариант.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alxx
МнениеПуснато на: Чет Яну 07, 2021 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Няма такъв проблем там, има други Smile
Колега, премери свободния и работния ход на педала и някой да гледа самата вилка на кутията. Свободният ход по спомен е до 10-тина мм и има винт за реглаж. Ако там с хода е наред ще да е съединител или счупена/огъната вилка.
Втори въпрос:
Като успееш да включиш и задържиш с натиснат съединител десетина секунди - колата опитва ли се да потегли, падат ли ти оборотите?

offtopic: Имам едни предни амортисьори на 2000км за твоята кола. Давам ги на скромна цена.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti