Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
 Suzuki SX 4 S-cross-впечатления и наблюдения. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
iveshko
МнениеПуснато на: Съб Юли 25, 2020 6:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: София

Вчера имах път към Миркат,отидох да видя новите хибриди,ми честно казано повече очаквах..Покарах S Cross Hybrid,нищо особено,наште си вървят повечеSmile
Накрая си поръчах централния говорител и си тръгнах доволен.
Nocturne
МнениеПуснато на: Съб Юли 25, 2020 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

iveshko написа:
Вчера имах път към Миркат,отидох да видя новите хибриди,ми честно казано повече очаквах..Покарах S Cross Hybrid,нищо особено,наште си вървят повечеSmile
Накрая си поръчах централния говорител и си тръгнах доволен.

Добре си направил, и за двете Smile

Хибрида засега е само ръчни скорости, откъде го измислиха това не знам. Всички хибриди са автомати...

Разход София-Бургас, средна скорост 130 км/ч - 7.5/100
mdryankov
МнениеПуснато на: Сря Авг 05, 2020 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

logus написа:
iveshko написа:
Честито за новата кола! и добре дошъл при нас,,,със синия цвят и AT тук във форума ставаме вече тримаSmile
Пожелавам ви хиляди безаварийни киломерти!
Съвсем скоро ще свикнеш с всичко в колата,и дребните неща ,които сега ти правят впечатление,повече няма да те дразнят.
Всичко е въпрос на навик....
Да,има трески за дялкане,но като цяло това е чудесен автомобил,много добре балансиран откъм цена,екстри,мотор и функционалност.
Като добавим и двойното предаване,получаваш един сигурен и стабилен автомобил….
При нас колата се кара предимно от жена ми,и да ти кажа за година и половина откакто я имаме,досега не е обърквала M и D...Smile
Баирите ги качва с летящ старт...просто още не си открил бутона SPORT долу в дясно до скоростния лост...Smile Просто е задължителен за извънградско.....

Днес на връщане единодушно се съгласихме, че на извънградско ще се кара само на sport. Smile

Btw, четох коментар по-горе за вратите - при мен си има междинни позиции и вратите си стоят стабилно.

По показания от първите 500км съм със смесен среден разход 7.1, ще видим при повторното зареждане какво ще покаже касовата бележка.

Спорт-а не е панацея и работи по-различно. Не се предоверявай, защото аз лично усещам почти липса на ESP в спорт и съвсем противоположното поведение в Snow. 2 пъти се въртях в експеримент
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 Страница 42 от 42

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti