Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем със стартер « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
fbikz75
МнениеПуснато на: Нед Юни 28, 2020 8:59 pm    Заглавие: Проблем със стартер Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Кипър

Колеги здравейте..Собственик съм на Swift 1.3 2007 год...Имам колата от около 7-8 месеца..Още като я купих усетих едно бавно завъртане на стартера при палене..Смених акумулатора и като че ли малко се оправи,но от няколко седмици насам е голяма мъка да завърти стартера..Завърта си 4-5 пъти бавно но славно и си пали без проблем..Но започвам да си мисля,че скоро няма да може и да завърти изобщо...Ходих на електричар,замери ми акумулатора и каза че е наред..Все пак го купих преди 4месеца някъде..Каза ми че стартера заминава и трябва да се сваля за ремонт...Опитах да го видя къде се намира,но от горе при отворен капак,колкото и да го търсих не можах да го видя къде се намира...Залагам че ще е някъде зад мотора...Някой да е свалял стартер за ремонт,и дали ще успея да го сваля сам,или да ходя в сервиз...Реших да попитам тук първо,дали да се довяря на човека и да свалям стартер или да търся другаде причината ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alxx
МнениеПуснато на: Пон Юни 29, 2020 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Виж си първо масата на мотора, гние кабелът. Иначе, стартерът издържа над 300к при таксита, сам смятай колко е здрав. Може да си го свалиш сам, но ти трябва крик или солидно вдигане на колата отляво.
fbikz75
МнениеПуснато на: Съб Юли 04, 2020 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Кипър

Alxx написа:
Виж си първо масата на мотора, гние кабелът. Иначе, стартерът издържа над 300к при таксита, сам смятай колко е здрав. Може да си го свалиш сам, но ти трябва крик или солидно вдигане на колата отляво.

Масата я погледнах днес,хваната е отгоре на мотора и изглеждаше изключително добре...Значи се насочвам към стартер...Търсих информация в нета как се сваля стартера ,но не намерих нищо по темата..Само с повдигане предполагам няма да стане...Виждам го доста трудно зад мотора,но там е такава блъсканица със какво ли не,че се чудя въобще какво трябва да се разкачи за да излезе най-бързо...Някой ако е свалял стартер моля да сподели..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti