Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Сузуки Суифт, 2005, 1,3; 92 коня, робот, бензин. Управление? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ven_gan
МнениеПуснато на: Нед Юни 28, 2020 4:49 pm    Заглавие: Сузуки Суифт, 2005, 1,3; 92 коня, робот, бензин. Управление? Отговорете с цитат

Здравейте ! Преди една седмица си закупих Сузуки Суифт, 1,3, 92 коня, бензин, робот, 2005г.
Ослужиха ми го и вчера направих първото си "по-сериозно" тестване от Плевен до Беклемето и обратно.
Всичко по колата много ми харесва, но забелязах, че воланът не седи стабилно при по-високи скорости извън градско и на прави участъци. Трябва постоянно да го държа с двете ръце и да "балансирам" на ляво и надясно .Има нещо като полупразен ход. И трябва да го обирам за да не тръгне в нежелана посока.
-Какъв може да е проблема? Дали е механичен или е от електроусилвателя на волана? И какъв е редът за отстраняване?
-Друго да питам, има ли индикатор за светлините на таблото за габарити и къси светлини, че само при дълги ми излиза син символ?
- и последно: при предната ми кола, която беше автомат , а не робот, на баир или наклон, при махане на кракът от спирачката, колата заставаше на място, не тръгваше, сега тази екстра я нямам, така ли трябва да бъде??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Alxx
МнениеПуснато на: Пон Юни 29, 2020 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Роботът е обикновенна ръчна кутия с...робот, който цъка съединителя и предавките. Няма общо с вредния и грешен навик да задържаш колата на място под наклон с обикновенния хидроавтомат. Воланът може да ти е нестабилен по десетки причини - хлабини в управлението, твърде корави пружини, износени амортисьори, луфт в гребена на рейката, хлабини в биелети и стаб щанга и т.н. Рънфлат гуми водят до същото, между другото.
ven_gan
МнениеПуснато на: Вто Юни 30, 2020 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря !
Днес ходих на реглаж и го направиха, гумите ми са чисто нови от една седмица са. Майстора на реглажа установи, че проблема е от кормилната рейка.
-рейката заържа.
-и трудно се правят корекцийте за да се поддържа правата линия на движение.
Та в четвъртък на София на майстор до стадион Септември. Там били най добрите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti