Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Аудио системи, тонколони, бас каси... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
BakA_BassS
МнениеПуснато на: Пет Окт 16, 2009 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: RUSE

otrqzal sam si malki ovalni dupki v korata (onova ne6to deto horata si slagat veesnicite), it vatre6nata strana edna kvadratna kotiq ot darvo a ot van6nata strana kvadratni pioneer. . . . da naistina bqh zabravil da spomena.
Миленски75
МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2019 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Кипър

Имам Swift 2007 и едва днес реших да попитам за тези пищялки които са на вратите от вътрешната страна на вратата,защо не работят...махнах пластмасите,всички е свързано,но не издават никакъв звук...
Някаки идеи ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kikikoki
МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2020 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: София

Здравейте. Оригиналното радио ми е махнато и ще слагам мултимедия. До голямата букса има буксичка която е 5 пинова но има 3 кабела която се е включвала в оригиналното радио в букса която се казва 6+8pin и е за управление на чеинджър. Знае ли някой за какво е тази букса като нямам чеинджър а и е само 5 пинова https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.amazon.com/Moonet-Navigation-Retention-Harness-2003-2014/dp/B00RZ27DK6&ved=2ahUKEwjtyuv-uffmAhUbwsQBHYHjDNsQFjAAegQIBhAD&usg=AOvVaw2BYPjR9knlNVHHI6iMXp_p
Това е цялата букса а моята е само частта долу в дясно с 5 пина. Или ако някой има спецификация кой пин какъв е ще съм много благодарен
Cool_ice
МнениеПуснато на: Нед Мар 15, 2020 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега пусни снимки после как е станало и каква мулти медия ще слагаш.Аз съм се загледал по тези от Алито които си вървят направо с въздуховодите дали са стока ще проверя като монтирам че сега съм с някаква първобитна на която тъча почти не работи но я държа заради камерата за заден ход че на жената и е по лесно така да паркира.А доколкото прочетох размера на говорителите в предните врати 10см. че съм решил и тях да подменя да свирне като хората.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kikikoki
МнениеПуснато на: Вто Мар 31, 2020 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: София

Сложих от Aliexpress JMCQ https://www.aliexpress.com/item/4000141875967.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79317f32Ca1nzT&algo_pvid=d7836eff-b61e-4dd6-ad95-e9cd130a54c5&algo_expid=d7836eff-b61e-4dd6-ad95-e9cd130a54c5-6&btsid=0ab50f0815856512372042648e17c1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
С 4G, 32+2GB Всичко работи прилично бързо, екрана е супер. Недостатъците са: проблем с радиото блокира и не работи и след няколко дни се оправя. Изпратиха ми по стар софтуер и сега радиото работи без RDS и като че ли хваща по слабо сигнала. То и преди RDSaпочти не работеше. Принципно звука не е добър на оригиналните колони, но имаше едно старо CD на Alpin и то свиреше много по добре. За нощно време дисплея са намалява с пускане на фаровете, но дори и до край намален още е много ярък и пречи на шофирането. Wi-fi то малко слабо хваща сигнала. GPSa пък е добър. Не съм слагал карта, но телефона се свързва и работи добре. Чува се добре а отсрещната страна чува горе долу добре. Не е като заводското хандсфри в Ауди А6. За тези пари е добре, но на мен ми закъсня с 6 седмици и дойде след 3 месеца. За камерата е добре. Аз сложих парктроник с 2 камери бързо се включват, ама камерите не са много широкоъгълни и е кофти. От волана копчетата работят.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti