Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 мнение « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Шопов
МнениеПуснато на: Съб Май 25, 2019 12:17 pm    Заглавие: мнение Отговорете с цитат

Здравейте! Мисля да закупя сузуки Балено 1.2, но ми се налага често използване на колата. Смущава ме обаче клирънса от 12см. особенно зимата по второстененни пътища. Какво ще кажат за това собствениците на подобен тип автомобил, а също, бих останал доволен ако споделят допълнително за разхода на гориво и поддръжката. Благодаря за отзивите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Нед Юни 02, 2019 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

12 см. е най-ниската точка. колата е добра, но ако ще я лашкаш често извън пътя по добре S cross Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
angeltt
МнениеПуснато на: Пет Юни 21, 2019 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Притежавам колата вече 8 месец. Наистина е малко ниско, но реално не ми е правело проблеми досега. Имам навъртяни близо 7хил км без никакви проблеми. Моя модел е GLX CVT и разхода през лятото сега е около 5л смесено, зимата беше повече, но е разбираемо, все пак и висях често в задръствания.
Върнете се в началото
Шопов
МнениеПуснато на: Пет Юни 28, 2019 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за мненията. Колата няма да се кара по черни пътища, но ще ми трябва пощи всеки ден и поне 2 дни седмично ще се пътува по пътища на подбалкана и незнам дали ще е много удачна зимно време. За S крос незнам от форума част от притежателите съобщават за голям разход, което за всекидневно каране е все пак перо.
Върнете се в началото
iveshko
МнениеПуснато на: Пет Юни 28, 2019 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

S Cross и Baleno са два напълно различни автомобила и няма как да се сравнява разхода....освен ако S Crossa e с малкия мотор 1.0 Booster jet и само с предно предаване,то тогава евентуално и пак е много относително разхода може да бъде сходен.
Баленото не харчи 5/100 смесено,както ще да го карате....
Такъв разход може да ви даде само кола с дизелов двигател от рода на Skoda Fabia или нещо подобно...
orhideya
МнениеПуснато на: Сря Юли 03, 2019 7:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София

Аз също съм с Балено от година и 3 месеца , 1000 кубика boosterjet, 112 коня, с ръчни скорости, карала съм по второстепенни пътища, не съм срещала никакви трудности, даже много меко вози Smile, разхода на гориво ми е 4.9 извънградско със скорост макс до 150 с включен климатик, градско 5.2 максимално ми е качвало лятото, зимата 5.5. За момента не бих си я заменила Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti