Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Всесезонни гуми Nexen nblue 4season « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Diko2233
МнениеПуснато на: Пет Мар 22, 2019 7:33 pm    Заглавие: Всесезонни гуми Nexen nblue 4season Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте, някой да е карал или да има наблюдение върху въпросните гуми Nexen nblue 4season, в доста тестове дават добри оценки сравнени с доста по-висок клас всесезонни гуми, даже в единия тест ADAC са на първо място, а като цена са доста достъпни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Съб Мар 30, 2019 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Всесезонни гуми мисля, че не са много подходящи за нашия климатичен пояс. Тук зимата е много студена а лятото не е толкова горещо, но пък тези нови смески на каучука може да се окажат подходящи. Задавай много въпроси преди да ги купиш! Виждам, че самата гума е с различни ламели за да покрие изискванията за двата сезона, но как се държи гумата на мокро, как се държи при рязка промяна на условията на пътното платно(сухо-мокро, влизане в локва, сухо-заснежено излизане на колелата от следата). Успех при избора!! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alxx
МнениеПуснато на: Съб Мар 30, 2019 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

От личен опит:
Maxxis AP02 - ниска цена, отлична водимост на мокро и нисък разход, в градска зима се справя сносно добре, вкл. качване на Копитото след силен снеговалеж. Типичният шум от зимни гуми на сух асфалт липсва. Изпробваният размер е 185/65/15 на Голф 4 1.6. Обмисли и тях като вариант.
Diko2233
МнениеПуснато на: Нед Мар 31, 2019 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Благодаря за отговорите, но вече ги заприходих, на първо впечетление за сега са ок навъртял съм 500-600км, не са шумни и се държат добре на сухо по-нататък ще пиша ако някой се интересува за повече инфо как са, тъй като аз нищо не намерих, като мнения когато търсех, до колкото знам са модел от миналата година и може би затова липсва инфо.
Върнете се в началото
KDK
МнениеПуснато на: Нед Мар 31, 2019 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

smile007
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alien
МнениеПуснато на: Вто Апр 16, 2019 7:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: София

Пиши ще е полезно!
Върнете се в началото
GrandVitarist
МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2019 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Купувай.Аз съм с такива.Досега въртях летни-зимни пак Нексен.Зимните ми бяха на 5 години и взеха да стават пластмасови.Купих от тези 4 сизън и съм щастлив.Гумите държат прекрасно и на сухо и на мокро.На сняг не съм ги пробвал,защото в Пловдив нямаше сняг.Единствено се стреснах малко,че са китайски-не корейски,но се оказа че са от завод на Нексен в Китай и нямат разлика.Купувай смело ще си доволен.Дват ги по-добри от най-добрите Мишлен крос клаймит.
Върнете се в началото
Diko2233
МнениеПуснато на: Нед Юни 09, 2019 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

GrandVitarist написа:
Купувай.Аз съм с такива.Досега въртях летни-зимни пак Нексен.Зимните ми бяха на 5 години и взеха да стават пластмасови.Купих от тези 4 сизън и съм щастлив.Гумите държат прекрасно и на сухо и на мокро.На сняг не съм ги пробвал,защото в Пловдив нямаше сняг.Единствено се стреснах малко,че са китайски-не корейски,но се оказа че са от завод на Нексен в Китай и нямат разлика.Купувай смело ще си доволен.Дват ги по-добри от най-добрите Мишлен крос клаймит.

Потвърждавам всичко казано, за сега са супер на дъжд и сухо, на сняг ще видим тази зима, мойте също са от завода на Нексен в Китай, но не вярвам да има разлика, то почти всичко вече е в Китай, а до колкото разбрах този модел на този размер 90% са китайски, не че е от значение. Не съжелявам изобщо, перфетен избор за всесезонна гума, като цена и качество 👌🏻
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti