Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Баща ми,ми подари старо Сузуки Балено 1.6,въпроса ми е.. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Pecata5
МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2019 11:37 pm    Заглавие: Баща ми,ми подари старо Сузуки Балено 1.6,въпроса ми е.. Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Реших да вдъхна нов живот на старата му кола,която е съсипана външно,но иначе върви добре,има газ и метан и няма никакви ръжди изцяло!

От този форум,някой има ли опит с разкрасяването на точно тази кола,намислил съм да и сложа малко по-големи джанти нещо от типа на 15-16,и може би също така да я снижа малко...Проблема е при първо при джантите и гумите,не разбирам как се изчисляват офсет,междуболтово и прочие,при желание да се сменят стоковите джанти.А по отнишение на снижаването,някой ползвал ли е някакви снижаващи прожини,доволен ли е,и вярно ли е,че ако не нацелиш правилния амортисьор за тях,той много бързо си отива?

Нов съм във форума извинявайте,ако питам глупави неща. Smile Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti