Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 болт за главина на сузуки балено « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
cronen
МнениеПуснато на: Пет Яну 25, 2019 8:08 am    Заглавие: болт за главина на сузуки балено Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

здравейте, налага ми се подмяна на такъв болт на задна главина, тъй като превърта гайката и не притяга джантата. Интересува ме откъде мога да поръчам или пък да закупя в София, има ли разлика между предните и задните болтове и стават ли такива от сузуки лиана, защото само такива намерих в нета?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
trent
МнениеПуснато на: Пет Яну 25, 2019 6:02 pm    Заглавие: mda Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: на село

Казват й шпилка, намират се и нови, трябва да с е свали барабана, избива се, защото е на шлици.
Върнете се в началото
cronen
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2019 8:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

вярно е шпилка, в ем комплект има по четири лева едната, явно няма разлика в дължината между предни и задни. За монтаж свалям само барабана отзад, а отпред ако ми се наложи, апарата и диска и избивам шпилките и монтирам новите, това ли е цялата операция, защото мисля да я върша вкъщи?
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2019 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

На някои коли(не съм правил Балено) се налага да се избие главината от лагера отпред, защото иначе няма място да се измъкне шпилката. 99% лагера си заминава, имай го предвид. Разгледай внимателно преди да подхванеш каквото и да е. Надявам се при теб да не е така, японците обикновенно предвиждат разни скосявания по шенкела за улеснение, за разлика от ваг Smile
trent
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2019 9:05 pm    Заглавие: да Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: на село

Диска отпред е свободен, или май две болтчета. От зад е лагее главина, сваля се лесно. Ако не е спешно, изчакай с накладките, отделно оригинална шпилка втора употреба е по добрият вариант.
Върнете се в началото
KDK
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2019 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Колегата си каза още в началото ЗАДНА
Ако не излиза барабана с две винтчета и го сваляш, след това развиваш гайката на главината и я вадиш от лагера. Шпилката се избива трудно, от задната страна са скосени и това с новата не трябва да те претеснява защото няма как да се объркаш, трябва ти търпение малко WD40 и чук, но преди това трябва да имаш новата шпилка. Има един по лек вариант, той изисква направата на нова гайка както при състезателните коли, т.е. гайка с чистач (дълга гайка колкото цялата резба). Караш докато скъсаш шпилката и тогава пак нова.
"Не питай старило а патило" , и да можеш да го направиш на паркинга пред блока!!!! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cronen
МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2019 7:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

благодаря за отговорите, засега съм навил една гайка останала от варбурга на баща ми, тя притегна, но ще я сменям шпилката. Ако има още нещо пак ще питам.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti