Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с осветлението на панела за управление на климатика « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ilhan.la
МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2018 2:59 pm    Заглавие: Проблем с осветлението на панела за управление на климатика Отговорете с цитат

Здравейте, почитатели на Сузуки. Наскоро се сдобих със Сузуки Суифт 3 (2006г., 1.3 бензин). Бих искал да попитам по- запознатите. Как да реша проблем с осветяването на панела за управление на климатика (не е климатроник, а със "старите врътки")? Този панел не свети и не знам на какво се дължи проблема. Налага ми се да включвам осветяването на купето , за да мога да и спра или пусна парното. Под CD-то е пълен мрак. Дали е бушон или крушка- не знам. Ще се радвам да получа практически насоки, за да мога да реша проблема сам. Благодаря Ви предврително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alxx
МнениеПуснато на: Вто Дек 11, 2018 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Горят крушките. Сваляй панела и сменяй с диоди.
ilhan.la
МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2018 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако сте го сваляли този панел, може ли да ми дадете някакви насоки. Как се сваля, как е захванат? Да не счупя нещо- от тази гледна точка. smile010
Върнете се в началото
grama
МнениеПуснато на: Пон Дек 24, 2018 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се сваля панела, а само копчетата, като подпъхнеш с отверка.
Това жълтото вътре е крушката, трябва да я извадиш с пинсета, ако трябва свали и другите копчета. Крушките са общо две.

Върнете се в началото
ilhan.la
МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2019 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитах се да сваля показаната крушка с пинсета, но не ми се получи. После видях и другата крушка. Тя е много по голяма ( ориентировачно колкото нокът на палец) и няма как да се достигне или хване с пинсета. Благодаря за изчерпателното обяснение и снимките. Но би ли ми казал как се сваля панелите, където са врътките Smile
Върнете се в началото
grama
МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2019 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Свали си ръководството от първия пост на тази тема:
http://suzukibg.com/fsuzuki-198.html
На стр. 821 има схема и там пише, че крушките са 2 и как се сваля панела. Върху самата крушка има жълт шлаух. Крушките са много малки, това, което си видял колкото нокът на палец може би не е крушка, а нещо друго. Аз крушката я свалих с клеща с тънки и дълги човки, но при слагането на новата успях да я счупя, тъй като не си знам силата. За щастие бях пред магазина, та веднага си купих нова крушка, която само придържах с клещата, а я напъхах с пръст през отвора на другото копче. Затова ти казах да я извадиш с пинсета. За смяна на крушките няма нужда да сваляш панела. Чао, и нека светлината бъде с теб!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti