Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 проблем на бензин « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Боби весков
МнениеПуснато на: Пон Дек 03, 2018 11:47 pm    Заглавие: проблем на бензин Отговорете с цитат

здравейте колеги.проблемът е следния на бензин колата тресе все едно работи на 3 цилиндъра.до 2000 обороти няма мощност след това лепи гърба в седалката .на газ работи безупречно.закачаха я на компанията дава грешка в 1,2,4 цилиндър но не могат да ми кажат какво е точно.чека премигва на бензин а на газ свети постоянно.колата е лиана 1.6 4*4 106 коня декември 2005 г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alxx
МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2018 8:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Трябва да се закачи на живи данни, тук само ще гадаем. Чекът на бензин мига защото имаш пропуски в запалването(missfire), за останалото си трябва уред. Интересно ми е що за "диагностици" ви гледат колите?
kasapa67
МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2019 11:10 pm    Заглавие: проблем на бензин Отговорете с цитат

И при мен е същото , но и на газ. Същата грешка на 4 цилиндър. Оф писна ми вече от диагностика явно никой не разбира само казват дай 20лв.
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2019 8:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Как така плащаш за несвършена работа?
kasapa67
МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2019 2:54 pm    Заглавие: проблем на бензин Отговорете с цитат

Явно грешката е в нас дето им плащаме за нищо. Чудя се дали да я закарам в сервиз на Сузуки, макар че е от няколко месеца и не знам какви специалисти имат.
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Сря Яну 02, 2019 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Тази ти мисъл е правилната. Никой кадърен диагностик не би си направил устата за пари, ако не ти реши проблема. Аз, поне не познавам такъв и аз самият не работя така. Иначе машала на тия, които умеят да лапат от въздуха Smile
Николай Финджиков
МнениеПуснато на: Съб Мар 02, 2019 8:54 am    Заглавие: Re: проблем на бензин Отговорете с цитат

[quote="Боби весков"]здравейте колеги.проблемът е следния на бензин колата тресе все едно работи на 3 цилиндъра.до 2000 обороти няма мощност след това лепи гърба в седалката .на газ работи безупречно.закачаха я на компанията дава грешка в 1,2,4 цилиндър но не могат да ми кажат какво е точно.чека премигва на бензин а на газ свети постоянно.колата е лиана 1.6 4*4 106 коня декември 2005 г.[/quote]
Здравей!
Преди време имах същия проблем на газ. Оказа се, че един от газовите инжектори не работи правилно, т.е. missfire. Така, че провери ги дали имат еднакво съпротивление. Ако някой се различава... е ясно за смяна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti