Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Настройка на моноижекцията « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
jorob1996
МнениеПуснато на: Пет Ное 09, 2018 9:34 am    Заглавие: Настройка на моноижекцията Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: гр. София, България

Привет на всички. Ето че и на мен ми се налага да търся асистенция от вас. Проблема е следния - колата започна да работи с много богата смес бензин/въздух, не мога да кажа точно отношение, но се усеща, че работата не е тамън. Вдигна и разхода, на моменти направо се дави и затова подозренията ми падат до моноижнекцията (не твърдя ръзбира се, че съм прав на 100%, нали Smile ). При вчерашния техн. преглед ми казаха, че и газовете ми били много над норма (как за една година са станали много не знам, ама според мен тоя нещо не измери като хората. То затова не трябва да сменяш пукта, ама айде). Та мисълта ми е, че и нещо може да е зацапано, някой датчик да е отишъл или то не е едно и две неща по веригата. Можете ли да ме насочите към кого да се обърна - компютърна диагностика ли ще е, някъде, дет да мерят от къде идва проблема ли ще е. Просто да започна от някъде. Колата е Суифт '99 1.3. Благодаря предварително. smile032
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti