Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Мнение за Suzuki grand vitara ddis, 2012 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
GeorgievGP
МнениеПуснато на: Пон Окт 08, 2018 6:15 pm    Заглавие: Мнение за Suzuki grand vitara ddis, 2012 Отговорете с цитат

Здравейте! Нов съм във форума, бих искал да попитам дали ви има във платформата Tapatalk?
Вторият ми, по - важен въпрос - харесал съм си Grand vitara ddis 1.9, 2012 година. Разглеждах много, четох в Уикипедия, но не ми стана съвсем ясно каква е разликата от preface lift модела до 2012? Този по - широк ли е, или по - тесен, как вози и тн. Изобщо, добър избор ли е като надеждност на агрегати, и относително нормална цена за поддръжка, сравнено с да речем Kia sorento от същите години? Колата е със ръчна скоростна кутия. Благодаря предварително!
P. S., днес получих информация, че специално този двигател не е много за препоръчване, тъй като до 120 хил. км заминавали лагерите на коляновия вал. Вярно ли е това, или се касае за единичен случай?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2018 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Какво означава "не е за препоръчване" ами защо тогава в Suzuki са решили да събират тяхната джипка с този двигател а не с друг (мерцедес, бмв, пежо, мотор PSA). Моя мотор е на над 200К км. и се държи добре, но иска само добри масла и отлично (което нямаме в България) гориво. За возията какво да кажа, щом си решил да караш SUV значи искаш да изпитваш поне мъничко кеф. За "Корейците" мога само да кажа, че когато другите правеха високо проходими возила, те още караха чужди велосипеди. smile022
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti