Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Уеб сайт за мотори - полезни съвети « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
kinggod
МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2018 9:58 am    Заглавие: Уеб сайт за мотори - полезни съвети Отговорете с цитат

Привет! С мои роднини имаме идея да правим сайт за мотори и да вложим в него. Желаем да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и хора, които ще ни помагат за част от нещата. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Кой вариант е по-добър - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ми казаха да закупя стар, защото по-лесно ще може да се класира в търсачките. Ако е така, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Трябва ни линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti