Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 смяна крушки на централна конзола « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
akiro51
МнениеПуснато на: Съб Дек 10, 2016 6:13 pm    Заглавие: смяна крушки на централна конзола Отговорете с цитат

Местожителство: Варна

Не ми светят светлините на копчетата за парното и за да ги сменя трябва да стигна до тях,но не знам как.Ако някой е компетентен по въпроса ще съм благодарен да сподели.Предварително Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
POSEYDON
МнениеПуснато на: Чет Авг 09, 2018 10:16 am    Заглавие: Здравей колега Отговорете с цитат

Аз като взех моята лианка, нито една крушка не светеше там по средната конзола. Отидох при един майстор, който с едно малко ножче откопча панела дето са врътките и си смених всички лампички. Лесно и бързо стана, и всичко светна като елха, иначе беше тъмница в колата Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJPlamen
МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2018 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Варна

Сваляне на конзолата:
С тънка отвертка откопчаваш двете вертикални лайсни, държат се на по 3-4 щипки. Позволяват напън, еластични са, но все пак полека, да не ги спраскаш. Отдолу ще видиш болтовете за панела и радиото. Панела е на 2х2 болта, махаш ги, откачаш жаковете на аварийните, радиото с антената и климатика. После може да махнеш още 2х2 винта и да извадиш радиото, че тежи и пречи Smile Нататък не съм разглобявал Rolling Eyes
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti