Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Защо колата ми губи мощност. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
tdt551
МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2018 9:26 pm    Заглавие: Защо колата ми губи мощност. Отговорете с цитат

Местожителство: Велинград

Имам Балено1.3 16V85коня,от миналата година през лятото ми се получи един проблем,при топло време и загряла кола машината започва да забива и губи мощност,при направа на диагностика на колата ми се получава проблем 21,ниски показатели на дроселната клапа спрямо нормалните показатели на останалите датчици.Какво да правя,какъв е проблема.
Alxx
МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2018 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Искаш да кажеш "TPS Low voltage"? Отваряш, почистваш, проверяваш окабеляването и ако няма промяна - сменяш TPS. Елементарно. Ама ти така от миналата година ли караш???
tdt551
МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2018 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alxx написа:
Искаш да кажеш "TPS Low voltage"? Отваряш, почистваш, проверяваш окабеляването и ако няма промяна - сменяш TPS. Елементарно. Ама ти така от миналата година ли караш???
Проблема се появява обикновено през лятото,зимата е като пушка.Мисля,че е датчика на дроселната клапа,но не съм много сигурен.Лошото е ,че повредата не е постоянна а само когато двигателят работи повече от час.
tdt551
МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2018 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alxx написа:
Почистих датчика и буксите,занулих компа,ходих до Пловдив и обратно н,авръщане по дефилето ми направи същия проблем,но при диагностиката компютъра показа проблем12,което е,че няма проблеми.Потеглих след две минути,до Велинград колата хвърчеше.Тези ситуации са от най кофтите,не знае човек от къде да започне.
Alxx
МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2018 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

В такъв случай се постъпва кардинално: сипваш си една ракия и си повтаряш: "Без нерви!". Караш. Когато се скапе тотално и са ясни нещата - сменяш каквото трябва. Дълги години ми трябваха да науча тоя урок.
batepesho
МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: София

Имам същият проблем... така я купих (май месец 2018), и още я карам така...ама почна и да подпушва отзаде нещо , и май ще търся нов двигател направо да сменям....

https://www.youtube.com/playlist?list=PLqg4Txn6EKbqPMpxGlO_ieaJnNfWlpzY3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti