Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Покупка на нова Витара « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
valio957
МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2018 11:41 am    Заглавие: Покупка на нова Витара Отговорете с цитат

Здравейте! Смятаме семейството да сменяме старата кола и да си купим нова. Хвърлихме поглед на новата Сузуки Витара и бихме желали да ни споделите малко мнение. Как се държи на пътя, чува ли се много шум в колата при висока скорост, твърдо ли вози, изникват ли често дефекти и като цяло съвети за колата. Интересуваме се от 1.6 двигателя бензин, но не и от дизела. Споделете мнение.

Благодаря предварително

П.С. Извинявам се, ако има вече тема за новата Витара, не съм я видял, но търсих.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Al.S
МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2018 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: София

Точно затова проверявах и аз Very Happy . Хересали сме 1.6 GL+ 2WD и трупам мнения.

Изгледах/изчетох всичко възможно, но бих оценил мнение от собственик на въпросното возило.
Върнете се в началото
tabu_bg
МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2018 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Нали си взимате нова кола, кво ви бърка, те всичките са хубави щом са нови. Като станат на по 6-7 години тогава идва веселото или след 100к км. Щом имате пари за нов автомобил взимайте и не питайте.
Върнете се в началото
ddonev
МнениеПуснато на: Пон Юни 11, 2018 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Аз си взех Спорт 1.4, и съм много доволен. Няма база за сравнение със стария Гранд.
1.6 е малко по-муден но пак си заслужава.
Върнете се в началото
iliyankostov
МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

ddonev написа:
Аз си взех Спорт 1.4, и съм много доволен. Няма база за сравнение със стария Гранд.

Колега,
Би ли споделил малко по-подробно в какво се изразява твоето задоволство от покупката на новата витара.
Повечето сме имали предишният модел и се колебаем отново за покупката на тази витара.
Смятам, че ще е от полза на всички.
Поздрави,
tabu_bg
МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Че тя Гранд Витарата (старата) не е ли дори по-хубава от новата Витара ?

iliyankostov написа:
ddonev написа:

Колега,
Би ли споделил малко по-подробно в какво се изразява твоето задоволство от покупката на новата витара.
Повечето сме имали предишният модел и се колебаем отново за покупката на тази витара.
Поздрави,
Върнете се в началото
KDK
МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2018 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Каква база за сравнение Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes та те са различни класове smile012
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ddonev
МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2018 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

iliyankostov написа:
ddonev написа:

Колега,
Поздрави,

Разход - София градско ми дава около 8л/100км (бензин) според компютъра. Старата беше 14+
Динамика - много по-бързо ускорение, лека и стабилна. Все пак колата е 1250кг, не почти 2 тона
4х4 - Януари месец ми се наложи да излизам от дълбоки снегове и нямах никакви проблеми. Държа да отбележа че и със старата нямах, така че не мога да кажа дали е по-добро. По-лошо обаче не е със сигурност.
Возията е доста по-комфортна, по-близо до лек автомобил отколкото джип.
Възможните екстри са също доста повече - адаптивен круиз контрол, автоматично спиране при евентуален удар, мултимедия с андроид ауто/епъл карплей и т.н.
Относно класа - да, различен е, но не с много. Слизайки от старата и качвайки се на новата разликата е малка. Доста добре е оптимизирано купето. Багажникът обаче е намален видимо.

Като недостатък бих отбелязал евтините пластмаси, които още от нова започват да скърцат. Също и липсата на задни лед светлини, които са стандартни за почти всички нови автомобили. Тапицерията на седалките (в средата, не кожата), също ми се струва че няма да издържи особено много.

Ако има друго питайте.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti