Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Suzuki SX 4 S-cross-впечатления и наблюдения. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Nocturne
МнениеПуснато на: Чет Юни 07, 2018 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Ами разходът ти е много добър. Аз моя не го засичам вече, за да не се дразня. Като ми се занимава и го проверя пак-ще пиша.

При мен се появи дразнещ шум и в двете странични огледала.
Едното при прибиране (автоматичното прибиране с копче) скърца леко пантата, а другото пука отнякъде, но се чува само като карам на отворен прозорец.
Видимо няма никакви белези, някой да ги е отварял насилствено докато са били затворени. Не съм ги удрял в други коли при разминаване...

Иначе беше много прав за страничната колона (тази централната между двете врати)-страшно много пречи на видимостта.

Мисля да й правя на колата цялостна аудио и шумоизолация на 4-те врати, защото хич не ме радва шума в купето. Вратите са страшно леки и тънки, дето се казва "няма никой" там. И мисля, че точно там ще има голям ефект ако се изолират. Намерил съм хората, които ще го правят, като мога да отделя бюджет ще действам. Теглото уж ще се качи с 4кг. на врата, което е 16 кг. добавено към общото тегло. Нищо не е, още повече, че тя е толкова лека, точно защото са спестили от подобни неща!
acdcpk
МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2018 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

То хубаво ще шумоизолираш,но ме притеснява да не провиснат вратите.Гледам,че ламарината е бая тъничка ,а и средния водач на вратите е пластмасов.Та не знам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nocturne
МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2018 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Прав си, че е възможно да увиснат. Благодаря за жокера. Ще взема да се поинтересувам според момчетата, които ще го правят колко ще е точното тегло на врата и ще има ли последствия според тяхната обективна (субективна) преценка. В краен случай ще направя изолация само на подкалниците, защото там нуждата също е крещяща.
Но преди изолацията искам да сложа фолио на предните странични стъкла. Нещо, което е с минимално затъмнение 10-15% и предпазва от UV и IR лъчи, отблясъци, топлина в купето и т.н. от типа 3M Crystalline, но по-евтино. Че на едно място ми казаха 240 лв., което е много за 2 прозореца и работа за по-малко от час.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Страница 12 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti