Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Съвет за покупка на Лиана « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ibreoro
МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2017 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Хайде и аз в клуба. Тези дни ще я тествам Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ibreoro
МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2018 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Покарах я вече няколко месеца. Съвсем прилична кола Very Happy Вярно, десет на сто бензиняц дразни, но зимата какво тестово риене съм ударил, единствено ме спираше страха да не счупя предната броня, няма назад това, снегорин! Появиха се досадни проблеми обаче: наскоро тръгнах да изпреварвам и колата няма мощност. Някъде към 4000-4500 по принцип се усеща как се развърта, а тогава едвам изпреварих. Та и до сега така. Всичко изглежда наред, в по-ниски обороти движи нормално, но над 4000 няма душа. Не е от гориво. Мислех си кабели, свещи, но всичко е сменено скоро с оригинални. И още нещо се появи, с малка скорост по неравен терен досадно, добре осезаемо притропване в ляво отзад. Само на малки неравности се усеща, на спящ полицай примерно го няма. Айде помагайте и по-активно де, само във форума на продавачите на мартеници(къде го нема) има такава слаба активност Rolling Eyes Значи или са ни много здрави колите, та няма какво да обсъждаме Very Happy или не ни се пише, което не го вярвам. Някой знае ли човек в Кюстендил или региона, който да разбира от нашите хубавици?
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2018 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

При липса на тяга след 4 бих замерил налягането преди, между и след катализаторите(два са, мери се през отворите на сондите). Имаше някъде референтни стойности в нета и ако ги надвишава с много(30%+), катализаторът е за почистване или смяна. Не го сваляй, всички го дишаме това. Потропването отзад с описаните симптоми най-често е тампон стаб щанга или биелета. Обаче и изпуснал газа амортисьор тропа така, също би могъл да е тампонът макферсън отгоре - при Лиана-та гният. Лягай отдолу и гледай, тая кола е лесна и не крие много тайни.
Ibreoro
МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2018 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Благодаря колега Alxx ти и преди си ме съветвал и по телефона си говорихме веднъж ако помниш. Оставяш в мен впечатление на човек, който знае какво говори. Бяга ми логиката, ако катализатора е запушен, това няма ли да доведе до плавно влошаване на динамиката, при мен стана внезапно, от веднъж, ей така от нищото, колата я карам почти всеки ден и знам какво се очаква да се случи, като натисна газта. После , дали е нормално на кола на 200 хил. катализатора да е отишъл?Окачването ще го гледам, когато имам време, но предпочитам да го погледне някой, който разбира, аз си вадя хляба със съвсем други неща. Ти си в София, да? Ако трябва, ще дойда до там, не искам лаици да се учат на моята Лиана Confused
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Лиана-та не е по-сложна от която и да е друга кола. Просто иска елементарно познаване на конструкцията ѝ. Не мога да гадая от растояние защо изведнъж е започнала да забива, само мога да подсказвам къде да търсиш и кое да НЕ приемаш за чиста монета веднага. Ако решиш да минеш насам - няма лошо. Проблемът е дали ще намерим решението за 30-те минути, в които ще ти е оправдано да "похарчиш" с мен или някой колега диагностик.
P.S. Ако слушаш някои капацитети, катализаторът е консуматив със 100к км живот... Rolling Eyes
Ibreoro
МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2018 5:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

За мен са оправдани всякакво време и пари, които са вложени във видим резултат, приятел. Аз ценя труда и знанията на другите. Телефона ти го имам, само да се видя в малко време, че сега съм на пангара.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti