Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 А тук и за проблемите. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
iveshko
МнениеПуснато на: Чет Мар 01, 2018 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: София

Напомпай си гумите с азот,и няма да мръднат никога повече....аз така ги помпам 2-пъти годишно като сменям летни със зимни...и нямам никакви ядове с разликата в налягането...имам си много точен манометър,преди по-дълги пътувания ги проверявам,винаги са еднакви...
Alxx
МнениеПуснато на: Чет Мар 01, 2018 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Абсолютно! Освен това, забравяте за корозия по периферията на стоманените джанти.
acdcpk
МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Обаче на 2,3-2,4 возията стана бая твърда! Evil or Very Mad Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mironski
МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

Я ги напомпай на 2,6-2,8 както ги дават на Пижото Shocked да видиш возия, ама пък каква инерция има тогава, не питай.
KDK
МнениеПуснато на: Нед Мар 04, 2018 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

АЗОТ, карам така от 10 години, проблем, че ми крадат зелените капачки smile010 незнам защо Shocked На всички коли които съм имал съм правил комплект зимни и летни гуми на джанти. Напомпани с азот гумите изкарват цял сезон без да променят налягане(освен ако не я спукаш). Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
acdcpk
МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2018 7:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Вчера на обяд паркирам,изключвам от задна и камерата не се изключва.Опитах няколко пъти с превключване,без успех.Оставих колата и реших да звънна на сервиза на Дженеръс за съвет и евентуално за час.Обясних им всичко,но отговора ме втрещи:"Ами то камерата НЕ трябва да работи,за да е повреда".И се почват едни обяснения и пазарлъци кое е повреда.Накрая ми казаха:"Ми то тая камера не помни грешки и дори да я закачим за диагностика,нищо няма да стане"??Теглих им една,свърших си работата и след 2 часа запалих наново.Слава Богу всичко беше наред,та и до сега.Явно компютъра "забравя" след като колата не работи известно време.Така беше и зимата с ЕсПи-то.Което за сега ме спасява от разправии,ама няма да е вечно така. Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Nocturne
МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2018 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

acdcpk написа:
...

Доста куриозно е това, караш си напред с включена задна камера постоянно и не можеш да си пипнеш нищо по радиото. Добре, че ти се е оправило!
А за реакцията на ДА-какво да кажа, в БГ може да си умреш прав опреш ли до сервиз/майстори и т.н. Следващия път една кола на старо и това е, всички официални дилъри и сервизи са трагични олигофрени. А пък Сузуки със сигурност никога повече. То колата ли е кола, дилъра ли е дилър.
Ще си взимам аз нова кола, за да се почнат проблемите от ден първи..
KDK
МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2018 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Я, избора си е твой Cool Wink Cool
Кой си плюе избора???? (жената/мъжа) след време, може smile032
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nocturne
МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2018 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Как кой, този, който е честен пред себе си и пред другите. И който иска да предпази други да повторят неговата грешка.
Миналата седмица си играх да пиша 3 страници писмо на английски до Suzuki Motor Corp., което Миркат уж казаха, че ще препратят, където трябвало. Познайте дали получих някакъв отговор на мейла, че са получили писмото и къде въобще ще го препращат...
Супер непрофесионални некадърници, които нямат културата дори да една средностатистическа малка фирма, но наричат себе си официален вносител. Ще им правя "реклама" просто излагайки фактите.
acdcpk
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2018 8:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Сутринта отново светна датчика за ниско налягане в предна дясна гума,но тоя път явно е сдал багажа,защото не показва стойности,а чертички.Така или иначе,това му е за трети път и записах час за събота в сервиза.Явно датчика е проблемен и трябва да се смени.
Върнете се в началото
iveshko
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2018 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Старо шофьорско правило:Никога не си купувай нов модел,току що излязъл на пазара!...Smile
Изчакай 1-2 години,да му оправят бакийте,и тогава.
Адски много ми харесва новия S Cross,но явно ще изчакам фейслифта на фейслифта ако мога така да се изразя.
Моята SX4 от 2012г. беше от последните,преди да пуснат първия S Cross в края на 2013г.
За 6 години и половина,не съм имал никакви проблеми,в сервиз е влизала единствено за обслужване.Миналия месец и смених акумулатора с нов ,и това е единственото ,което съм правил по колата.
acdcpk
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2018 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Ако я покараш 2-300км. по свестни пътища,ще скочиш веднага.Повярвай ми! Razz Razz Просто двете коли нямат нищо общо.Ама нищичко! Embarassed Embarassed Особенно като включи турбото или като почне да ти ускорява на 6-та по баир.А и като дадеш ляв мигач,почти няма какво да те настигне.
По отношение на датчика:просто ме дразни,когато нещо в колата не е наред.Иначе щях да си взема железни джанти за зимните гуми и без да им слагам датчици,да си джиткам.Да де,ама ме дразни да ми свети нещо нередно по таблото. Embarassed Embarassed
Колкото до другите проблеми-за 25 000,нищо от никъде.А колата се кара всеки ден.и то не малко. Embarassed Embarassed Razz Embarassed Embarassed
Върнете се в началото
Nocturne
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2018 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

acdcpk написа:
Сутринта отново светна датчика за ниско налягане в предна дясна гума,но тоя път явно е сдал багажа,защото не показва стойности,а чертички.Така или иначе,това му е за трети път и записах час за събота в сервиза.Явно датчика е проблемен и трябва да се смени.

Пиши като отидеш в сервиза и какво е станало, дали си имал проблеми да ти го сменят.

Аз засега нямам проблем с датчиците, всичко е наред!
Но така като ги имам и виждам с точност колко е налягането и започвам да се вманиачавам да го нагодя еднакво с точност. Laughing
Мисля сега като сложа зимните гуми и да пробвам с азота. Ще ги направя на 2.4 и да видя дали ще мръднат по студовете, които се задават.
iveshko, все пак настоящият S-cross Е facelift. Не знам какво има да чакаш. Не мисля, че ще оправят нещата. Аз по-скоро ако взимах пак решението за покупка, не бих се замислил и веднага бих купил Kona 1.6 177hp 7DCT. Малко по-малък багажник има, но съм убеден, че е по-добре сглобена, а дизайна е супер як.
iveshko
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2018 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Както казах,адски ми харесва,карах го на тест драйв,карах и един служебен на един познат,много,ама много ме изкефи.
Корейска кола не бих си купил за нищо на света,ако ще да е на топа-топаSmile
Загледах едно Mitshubishi Eclipce Cross,но там цената е бруталнаSmile,което е нормално за такъв нов модел.
В общи линии,в този ценови диапазон освен S cross,не виждам нещо което да ми хване окото.
Nocturne
МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2018 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Към коя точно мoдификация си се ориентирал на S-cross?

Цената на Еклипс Крос е супер висока да, не случайно в БГ рядко се среща.
За тия пари няма нищо бензиново освен Kona и CX-3, но те са по-малки като пространство.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща Страница 2 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti