Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Suzuki Swift 4x4 2006 - скоростна кутия и диференциал « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Stereo
МнениеПуснато на: Пон Яну 08, 2018 7:45 pm    Заглавие: Suzuki Swift 4x4 2006 - скоростна кутия и диференциал Отговорете с цитат

Здравейте,

Нов притежател съм на Swift 2006, купихме я преди няколко седмици от автокъща за приятелката ми.

Оказа се, че колата е проблемна. След превключване на по-висока предавка при ускорение в ниските обороти се чува нещо като румолене/виене в ниските обороти, което след това във високите спира. Отделно в завоите се чува звук - леко тракане отзад. Оставихме я в квартален сервиз за смяна на масло, накладни и т.н. Казаха, че скоростната кутия и задният диференциал са за смята, без повече подробности, не могат да поръчат части и не се наемат да направят ремонт или кажат цена.

Мисля да я оставя в Миркат, за по-обстоен преглед на проблема.

Не мисля, че са и обърнали много внимание, щом не можеха да ми кажат на какво точно се дължи. Възможно ли е да минем само с ремонт, смяна на масло в кутията? Можете ли да ми препоръчате сервиз(и)/монтьор, които може да погледне колата и какви са ви мненията са Миркат?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iliyankostov
МнениеПуснато на: Вто Яну 09, 2018 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

Най-добре е да я диагностицират в Миркат, а после за работа или там или някой от клубните майстори на off road Bulgariа
Можете да я закарате и на Влади 333. Вижте тази тема:

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=13084
KDK
МнениеПуснато на: Сря Яну 10, 2018 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Диагностиката в Миркат ще ти струва 30-35лв., но си заслужава Wink Аз лично съм доволен от тях, но ремонта го правя другаде. Cool Миркат ми идва малко далече и прибирането/отиването без кола Sad Sad . Не че не са добри!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti