Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Grand Vitara 2.0i 2005г. гасне като загрее. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
roskata115
МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2017 11:04 am    Заглавие: Grand Vitara 2.0i 2005г. гасне като загрее. Отговорете с цитат

Местожителство: Варна

Здравейте. Нов съм във форума и не знам дали има подобна тема.
Реших да си купя ГВ и отидох до Англия при мой приятел. Харесах си джипа купих го и тръгнах към България. В Белгия ми прекъсна няколко пъти и изгасна, изчаках го да поизстине и пробвах да го запаля, запали и като загря отново изгасна, и така няколко пъти. Задърпахме го до сервиз на сузуки където го закачиха за диагностика но не можаха да кажат какъв точно е проблема, датчик колянов вал или датчик разпределителен вал. И така на другия ден оставих джипа при мои приятели, които живеят на около 50км от мястото където стана повредатан,закарах го на ход без да ми прекъсне, но времето беше студено и мъгливо. Уговорих си платформа да ми го докара и го чакам към 10,01,2018г.
Та ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля да помага.
Предварително благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sten
МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2017 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Ако е изключван акумулатора, преди да тръгнеш на път, запали автомобила и го остави да работи на място на празен ход за 15-20 минути. Някои системи (клапи и др.) имат нужда от "обучение"...
Върнете се в началото
roskata115
МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Варна

На място работи повече от 15-20мин. Освен това изминах около 300 мили преди да изгасне.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti