Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Схема на електроусилвателя на волана « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
pepi_89
МнениеПуснато на: Пет Дек 01, 2017 7:17 pm    Заглавие: Схема на електроусилвателя на волана Отговорете с цитат

Здравейте колеги, решил съм да си слагам на турбо москвича електроусилвавтел на волана, всичко ще се напасне по механиката, остава ми само да разбера схемата на свързване на въпросния модул...Обърнах целия интернет за схеми, но уви има само за новите модули за управление, та въпроса ми е някой дали има тази схема или схема на цялата кола, просто за да се справя с окабеляването
Колата, от която свалих електроусилвателя е Suzuki Wagon R+ с код на двигателя К10А, годината на производство не знам, но преполагам, че е от най-първите с такъв усилвател , имайки предвид огрмния модул за управлението....Самият усилвател е 1:1 с този на Opel Agila, даже на следващите сузукита е и със същия модул. Проблемът е, че аз съм със стария и за него няма инфо..

Въпросният модул (38720-75F30) има 2 букси, едната отива към електромоторчето и съединителя му,има 4 кабела, тя е ясна. Интересува ме другата, която е с 12 кабела..така де, 11, защото единия не се използва.
БЛАГОДАРЯ НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ !!![/img]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat