Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Suzuki SX 4 S-cross-впечатления и наблюдения. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
redwhite
МнениеПуснато на: Вто Ное 28, 2017 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

SX4 е създаден за снега, поне модела от 2004 , за новия нямам преки наблюдения Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nocturne
МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2017 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

redwhite написа:
SX4 е създаден за снега, поне модела от 2004 , за новия нямам преки наблюдения Smile

Не знам затова. Засега впечатленията от задвижването са ми отлични!
Но все пак зимата тепърва започва. Не мисля, че с чисто нови зимни гуми Мишлен Алпин 5 и 4х4 може да имам проблеми в градска среда.

Тия от Дженеръс Ауто са уникални. Още като си купувах колата поръчах резервна гума (патерица). Казаха ми, че я нямат налична и ще я поръчат. Минаха 3 месеца оттогава и познайте дали някой въобще ме е потърсил да ми каже, какво става. Няма гума след 3 месеца чакане :Д
Сега вече дори да ми се обадят няма да я взема, защото нямат елементарно уважение към клиентите си. Ще си я поръчам от тук направо с крик:
https://autofuerst-shop.de/wheel-accessories/compact-spare-tyre-backfitting-kit-for-your-suzuki-sx4-s-cross.html
acdcpk
МнениеПуснато на: Пет Дек 01, 2017 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Nocturne написа:

- стъклата се изпотяват МНОГО и вчера маса време не можех да потегля, защото дори с климатик не можеше да смогне. Накрая с парцал свърших работата..
- жабката не спира да тропа, особено на павета (вече веднъж уж я правиха в Дженеръс Ауто)

Искам да те питам за следното:
1.Че стъклата се потят е така.Но при мен на обдухване със ВЪНШНА циркулация(не на климатик) се изчистват за секунди.Ако си на вътрешна,а аз смятам че е така,се потят много.
2.И аз си бях внушил,че тропа вратичката на жабката или нещо по климатичната тръба над нея.Бе то направо си се чуваше. Embarassed След много заслушване и ровичкане,се оказаха очилата в кутията на тавана.Това проверявал ли си го?
Върнете се в началото
Nocturne
МнениеПуснато на: Пет Дек 01, 2017 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

acdcpk написа:
Искам да те питам за следното:
1.Че стъклата се потят е така.Но при мен на обдухване със ВЪНШНА циркулация(не на климатик) се изчистват за секунди.Ако си на вътрешна,а аз смятам че е така,се потят много.
2.И аз си бях внушил,че тропа вратичката на жабката или нещо по климатичната тръба над нея.Бе то направо си се чуваше. Embarassed След много заслушване и ровичкане,се оказаха очилата в кутията на тавана.Това проверявал ли си го?

1. Верно ли при теб се изчистват за секунди? Surprised
Разбира се, че на отворена клапа, не съм на вътрешна циркулация.
Най-голям проблем са ми страничните стъкла, защото на тях няма какво да духа и положението е трагично.
2. Няма очила в кутията на тавана Wink . Не сериозно ти казвам-нямам предмет в колата, който да тропа. Моята кола е като аптека, вътре малкото, което има е добре сложено.

Прочетох какви може да са причините за това потене, защото става опасно да карам, но като се намери проблема или го реша ще пиша. Много са възможните причини, но нито една не ми се вижда нормална за кола на 2600 км.
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2017 8:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

И така:две засичания на разхода.
1. 40,140 л. за 430 км.при почти само градско каране или 9,348/100км.
2. 23л. за 300км. почти само магистрала или 7,67/100км.
Явно че през зимата си гълта.Отделно,че като е студена "Старт-стоп"-а почти не включва.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Страница 8 от 8

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti