Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Помогнете,силни вибраций на предницата при скорост 70-80км.ч « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
vask000
МнениеПуснато на: Съб Ное 25, 2017 9:32 pm    Заглавие: Помогнете,силни вибраций на предницата при скорост 70-80км.ч Отговорете с цитат

Здравейте,имам следния проблем.имам Сузуки Самурай 1.3,89 год.при вдигане на скорост от 70 до 80км.ч.имам чувството,че някое колело ще изхвърчи,предницата ми тресе зверски.Ходих на майстор огледаха я и казаха,че предницата е Бетон и няма нищо.След което ме пратиха на гумаджия с предтекст ,че имам не балансирана гума.Ходих и на гумаджия ,но и там излезе ,че гумите са си добре балансирани и ,че не би трябвало да ми бие предницата ,но уви от 70 до 80км.ч ще ми откъчи ръцете.Смених предния амортисьор на щангите защото имаше малък луфт,но проблема си продължава.Ще съм благодарен ако някой е имал същия проблем и ми даде съвет какво да правя.Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mironski
МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2017 8:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

Карданите в какво състояние са?
Друг вариан е, при положение че сте с "едрограйферни" гуми, при неравномерно износване на грайфера да се получават вибраций.
vask000
МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2017 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гумите ми са нормални 195/65/15 зимни Ласа,но съм с минусови джанти.Забелязал съм,че като сложих минусовите и тогава биенето осезателно се усили.Иначе аз смених амортисьорчето(демфера ) като на негово място сложих заден амортиьор от самурайче.Може ли да е от това,но е много стегнат няма никакви луфтове а и амортисьора работи много добре и в двете посоки.Карданите са сменени и съм сигурен ,че не е от тях.Благодаря Ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti