Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Въпроси за Suzuki Grand Vitara 1998-2005 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
kurtov
МнениеПуснато на: Съб Ное 11, 2017 7:02 pm    Заглавие: Въпроси за Suzuki Grand Vitara 1998-2005 Отговорете с цитат

Здравейте.
Нов съм във форума.
Интересувам се от първата Grand Vitara мисля, преди това е само Vitara, ако не се лъжа.
До колкото разбрах има два дизелови мотора от който единия е на Пежо 110 коня комън рейл двигател(HDI). От този двигател не се интересувам понеже е със по-скъпа поддръжка а, Витарата ще се кара основно за риболов и на къси разстояния.
Другия дизел е на Мазда 2.0 TD и не е комън рейл и би трябвало да е по-евтин за обслужване и поддръжка, но колко е здрав този двигател ?
Силно се интересувам от 2.5 V6 мотора, читав ли е ?
За 2.0, 128 коня, 16 клапана бензина чувам само добри отзиви, но задължително ли и той трябва да е с газов инжекцион ? Може ли с обикновена газ ?
1.6 бензина го обмислям само, заради това, че може да се сложи обикновена газова уредба, до колкото разбрах, а здрав ли е двигателя ?
Има ли проблеми с ръждата Витарата, или други слаби места ?
Ще се радвам някой да помогне. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
GrandVitarist
МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2017 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравей колега-горещо препоръчвам 2,5 V6 мотора на бензин-със газов инжекцион.Комбинацията е перфектна-когато не го натискаш и си само на задно предаване е много икономичен.Има голям резерв от мощност като видиш зор да дадеш повече газ и да видиш защо има 150 коня.Когато си на сняг и гадно време ръчкаш ръчката на 4 по 4 и получаваш истински джип.Купувай без резерви ако самата кола е добре и не е удряна.Отдолу я изпръскваш със спрей-грунд и боя едновременно и ако няма други проблеми няма и ръжда. Двигателят не го знам какъв е шестака-май е Мицубиши но е с верига и е на практика вечен ако го караш с хубаво масло.Отдолу е с греди-модела до 2003г. и е супер здрав.
Върнете се в началото
GrandVitarist
МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2017 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Говоря за втората Витара-98-2003.Моята е такава-купена е от магазина в България и аз съм втори собственик.Отива на 270 хил и съм сменил до тука един радиатор и две биалетки.Всичко друго е здраво.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti