Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Гори ми 10/100градско « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
d72dinko
МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2017 7:59 pm    Заглавие: Гори ми 10/100градско Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: iambol

След смяна на гумички и ремък колата спря да ми харчи масло но ми вдигна разхода на гориво - някой с мнение от къде ми дойде проблема от 7/100 сега 20 литра за двеста км.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
KDK
МнениеПуснато на: Съб Ное 04, 2017 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Ха сега де?? smile010 Как е центровката, а ремъка правилно ли е зацепен? Колата как върви, дави ли се? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
d72dinko
МнениеПуснато на: Съб Ное 04, 2017 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Колата върви добре има повече ряс след като я карах 1000 км. пак и регулирахме клапаните съвсем малка разлика имаше и нищо не се промени.не гори масло а ауспухът е черен като преди това нямаше видими сажди .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
d72dinko
МнениеПуснато на: Съб Ное 04, 2017 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Баленото е 1,6 комби изминах почти 100000 км.откакто я купих разходът ми беше от 6 до 8 л. работи тихо пали без забележка - и майстора ми няма идея от какво ще е .Единствено чух за шлайфане на клапани - да се почистят от нагар и шлака.Но при този разход най вероятно ще я продам.
Върнете се в началото
KDK
МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2017 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Моето Балено го взех 2007г и беше на 120К, когато го продадох (взех си Гранда), беше на 280К Wink От 2008 до 2010 навъртях 120К, бях го газирал по най-обикновения начин и да ти кажа тази кола ми е дала повече от колкото аз на нея. Много ми липсва Crying or Very sad Постоянно се чувам с човека който я купи от мен. По неговите думи "Все едно нямам кола в къщи а не слизаме от нея на двойна езда жената, аз". Wink Мисля, че трябва да сложиш добавка в горивото да премахне отлаганията и нагара на клапаните, но дявола не е толкова черен, сигурен съм, че нещата ще се оправят. smile032 УСПЕХ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti