Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Новият IGNIS - препоръки и информация « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Herr Otto
МнениеПуснато на: Съб Окт 07, 2017 9:56 pm    Заглавие: Новият IGNIS - препоръки и информация Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Здравейте!

От известно време се заглеждам по нови малолитражки. За момента съм се спрял на новия IGNIS. Дават добри цени и условия за купуване на изплащане.

Никога не съм карал автомобил на марката. Ще бъда благодарен за всякаква информация.

Живо ме интересува къде точно се произвеждат. На дилъри никога не съм вярвал, особено в България. Знам, че имат голям завод в Унгария, но ме убеждават, че автомобилът е произведен в Япония. Какво мислите вие?

Струва ли си да се дадат пари точно за този модел? Трябва ми малка градска кола с добър разход.

Очаквам отговори, коментари и насоки.

Поздрави,
Зарко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Doki
МнениеПуснато на: Съб Окт 07, 2017 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравей, аз карам игнис първа генерация 2001г. Имам го от 2014г. и съм доволен от него. Новият модел ми вдъхва доверие но засега няма много отзиви за него. Чел съм и на други места че моделът 2016-17... са произведени в Япония, което може само да ни радва. Надявам се да се сдобиеш с новият игнис и след това да ни се похвалиш с доброто ти мнение за автомобила.

Поздрави.
Върнете се в началото
Herr Otto
МнениеПуснато на: Нед Окт 08, 2017 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Мен това производство в Япония малко ме притеснява. Страната е далеч от ЕС. Стандартът е много по-висок. Вероятно за автомобилите се плаща и някакво мито. И ако тук покупната цена е 22.000 евро, на каква цена излиза като себестойност?

Като цяло как е качеството на марката? Скъпо ли се поддържа в България, ако се се ходи в дилърския сервиз?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti