Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Двигател « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Liuybima
МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 4:10 pm    Заглавие: Двигател Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте имам Grand Vitara 2007 г. дизел, 1.9 DDIS, влязох в сервиз с необичайно притропване и силно вибриране на скоростния лост.Дагнозата ми е за мотор.Моля дайте вариант за вариант втора употреба.Не ми се дават пари за нов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Колега нещата не са започнали от днес за утре, колата е давала "Нишани" преди да стане за ремонт Wink Кажи малко повече, мисля, че в този форум помагаме но не сме вълшебници!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation smile012
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Liuybima
МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 8:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

По подробно няма какво да кажа?!.Ситуацията е точно така , 2 пъти влизах в сервиз за странно притропване , дори и изключена от скрост . Натискайки съединител усещах същото и дори отпор на съединителя.Казваха ми карай и се небой...При третия път разглобиха и установиха проблема при двигателя. Аз съм колежка да уточня но не ми се вярва това да е проблем!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Не, не е проблем smile032 . Мотора е F9QB - на Рено 129к.с., Слага се на Лагуна, Сценик, Сценик RX4, Канго и някой бусове Рено трафик, но като се сменя мотор той трябва да си е с неговия софтуер. Най-вероятно според мен (гадая) се е пробило бутало или са заминали лагери заради DPFа smile010 Двигателя е работил неравномерно и затова е вибрирал скоростния лост. Но може и да е само от съединител(оригиналния) е много скъп(около 2000лв.) и затова слагат заместител който прави проблеми и вибрира цялата кола Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti