Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с охлаждането на Suzuki Swift 1.0 53 к.с. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Archilion
МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 10:42 am    Заглавие: Проблем с охлаждането на Suzuki Swift 1.0 53 к.с. Отговорете с цитат

Здравейте! От около 2 месеца имам проблем с охладителната система или по-скоро...датчик. На таблото ми се показва ниска температура, а двигателят е горещ. Перката се включваше някъде около 60 градуса (според таблото). С времето започна да се включва на още по-надолни деления на таблото. Казаха ми, че самото табло ме лъже. С жичка и маса тествах дали таблото е повредено, стрелката отиде на H, следователно не би трябвало да е от него. Не знам каква връзка би имало, но вчера си изчистих разширителното съдче и когато покарах колата и загря, изведнъж започна едно здраво бълбукане вътре и едно надуване. Въздушна възглавница? Прегряване? Няма как да разбера за прегряване, при условие че (най-вероятно) датчика ме лъже. Отделно и перката изобщо не се беше включила. Всичко е объркано и нямам идея откъде да започна, за да разреша този проблем и да не се стига отново до смяна на гарнитура и шлайф. В момента съм изкарал кабела към датчика, за да ми работи перката постоянно, докато отида утре на сервиз.
KDK
МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Колега колата на газ ли я караш????? Question Question Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hishnika
МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 11:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: Кюстендил

Ти сам си написал въздушна възглавница,вземи обезвъздуши охладителната система на 100% и тогава пиши.
BMW 520 e39 -Метан
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archilion
МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2017 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги, от датчика за температурата на охл. течност излязоха всички дертове. Моля ви за помощ, защото не мога да открия 3 полюсен датчик. Колата е от подписа. Номер на датчика ми - 13650-50F01.
jorob1996
МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: гр. София, България

Прати запитване до Миркат. Напиши им един имейл на spareparts@suzuki.bg, това е за представителството в София. Напиши им какво търсиш, номер на рама, двигател и година и ще получиш отговор до 1-2 дни максимум с цена. Ако не получиш такъв им звънни. Може да те изненадат с добра цена.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti