Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Да се похваля. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
acdcpk
МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2015 9:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Вкарах колата за изчукване.Ще стои един месец. Evil or Very Mad Question Меко казано съм бесен. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Дадоха ми една оборотна "Лиана".Жълта.На 160 000.Всичко тропа по ходовата част.Съединителя е тврЪд.Не мога да свикна и с него и с габаритите.Страничните огледала са отврат.Изобщо,преди да тръгна с нея се настройвам поне 5мин.УжасТ!!А и върви и звучи като "Газ"-ка. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ма нямам избор.Иначе за таксита ще се разоря. Question Question Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acdcpk
МнениеПуснато на: Чет Юни 25, 2015 8:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Все още съм в "сервиза". Twisted Evil Twisted Evil Question Question Въпреки обаждания и обещания. Twisted Evil Просто не е истина!! Twisted Evil
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2015 9:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Урррра!Взех си я.На първи прочит е супер добре оправена,обаче като се поразтърсиш... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Майната му!Поне не се налага да ходя при застрахователите.Казаха,че щом е правена в този сервиз,приемат,че е без забележки и ако има проблем,оправят всичко като нова щета.Бяха откачали акумулатора,та си играх с таблото.Ама нейсе!При мен си е и съм щастлив! Embarassed Razz
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Пет Дек 04, 2015 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Смених масло и филтри на 50 000.Без забележки по ходова част.Изненада ме,че накладките са добре,а се наложи да доливам спирачна течност преди месец и половина,че светна ръчната.Обясниха го с малкия компенсаторен резервоар.Сменени гуми,течност за чистачки и вече чакам зимата.
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Съб Яну 02, 2016 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Изключително доволен от колата при температури под -20 градуса.Три дни не беше палена.Малко по-дълго въртя,но запали от раз,докато около мен дизелите се мъчеха доста и даже имаше коли,които не запалиха.Нищо замръзнало,вкл. и течността за чистачки.Абе Сузка си е Сузка Idea Idea Idea
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Чет Авг 11, 2016 8:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Такааа.Сузка стана на 60 000.Трябва да й се прави ТО.Ще се сменят и предни накладки.Монтьорът ми каза,че съм за смяна и на дискове(предни),тъй като допуска за износване бил 2мм,а сегашните били износени 3 мм.Някой може ли да ми каже дали това е правилно?Отидох при мой познат,тъй като гаранцията ми свърши,а и шефа на сервиза на Сузуки е напуснал и им нямам доверие.Отделно и цените са им високи,а сега за цялото ТО+накладки+дискове ми искат 450лв.Как ви се струва?Добре ли е?
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Пет Авг 12, 2016 7:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Отметнах и тази работа.Всичко беше сменено,на компютъра е без забележки. Razz Razz 410лв всичко.
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Съб Сеп 10, 2016 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Вчера с жена ми имахме работа в Перник с двете коли(тя кара Шкода Рапид ТД модел от миналата година)и на прибиране си спретнахме едно състезаниице.Хем да продуха дизела,хем да видим кой кой е.Уговорката беше да не се кара с повече от 140 и да се спазват ограниченията по тунелите.Еми на баира след детелината на Драгичево ме откъса и така до София.На 3-та -90,4к оборота,на 4-та 130,4,5к оборота и на 5-та падна до 125 при 3 и нещо и въпреки педала до ламарината си остана на толкова до първия тунел.Та се затвърди мнението ми че е слабичка за това тегло ,макар че по равното нямаше проблем.След това баирите със засилка ги качваше със 140,но при бавен старт я няма никаква.Нищо,де.Вече съм на години,дето не се състезавам,така че не й връзвам кусур.
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Чет Авг 10, 2017 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Да добавя една хитринка,на която ме открехнаха в сервиза на Сузуки:
Когато по някаква причина(напр. изтощена батерия)дистанционното не сработи,трябва да се използва ключа,който е закрепен за него.Само че,ако отключиш с ключа се задейства алармата.Ако не успееш да я изключиш,се натискат едновременно бутона за заключване,който е на лявата врата на дръжката и бутона за авриини светлини.Само че ме предупредиха това да се прави само в краен случай.Ако случайно ги натиснете(правил съм го веднаж
Embarassed ),алармата ще се задейства.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti