Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 светва лампата на чека « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
valkata1
МнениеПуснато на: Съб Юли 29, 2017 7:11 pm    Заглавие: светва лампата на чека Отговорете с цитат

Местожителство: стара загора

Колеги,при нормално каране понякога ми светва лампата на чека и колата губи мощност.Двигатела е 2.0 хди.Калпава нафта и ли запушен филтър или нещо друго?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rumen Penchev
МнениеПуснато на: Нед Юли 30, 2017 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Купи си online устройство OBD 2. Струва към 15 лева. Монтира се към диагностичната букса на Витарата (отдолу под волана). Изтегляш си приложението на смартфона и по всяко време можеш сам да си правиш диагностика на двигателя. На приложението ще ти излезе кода на тази повреда, и в какво се състои тя. Освен това, тази джаджа ти дава истинските измерения на скорост, обороти, напрежение на акумулатора, въртящ момент и още много други данни стига да можещ да ги разчетеш. Когато ти светне жълтата лампичка на двигателя това може да е от натрупани грешки. Чрез това устройство може сам да си ги изтриваш и лампата да ти гасне.Аз си купих такова устройство и съм много доволен от него.
Върнете се в началото
miroto_
МнениеПуснато на: Нед Юли 30, 2017 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

колега може ли да снимаш буксата?на кои крачета е заето и отзад цвета на жиците?защото на мен са на 4,5 ,9 и 16 и не иска да работи това устр-во и свети постоянно чек-а.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!
Върнете се в началото
халил
МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 4:54 pm    Заглавие: Re: светва лампата на чека Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

valkata1 написа:
Колеги,при нормално каране понякога ми светва лампата на чека и колата губи мощност.Двигатела е 2.0 хди.Калпава нафта и ли запушен филтър или нещо друго?
колега асъм с витара 2.0тди преди две години ми светеше лампата на чека и прекъсваше като бензинова кола предръпваше отидох по доста сервизи не можаха да разберат нищо един познат ми каза купи добавкана гастрол за дизел и карай до като свърши добавката и тая добавка ми оправи прекъсването витарата се оправи. обаче витара с маздов двигател неща да видя повече макар че още е при мене и му търся глава това е най калпавият двигател
Върнете се в началото
bradi
МнениеПуснато на: Пон Авг 07, 2017 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София

Здравейте,къде по точно под волана се намира извода за комп.диагностика(OBD-2)на Гранд Витара 2007?
Благодаря предварително!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti