Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Резонанс в цялото купе! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
_HristO_
МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2016 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Цената на оригинален тампон е 13-15 лева. Неоригинални има около 5-10 лева.
nsemerdjiev
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2016 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Благодаря Ви колеги! Вече поръчах комплект тампони за предна и задна стабилизираща щанга.До седмица смятам да ги сменя и ще пиша за резултат Smile Дано и аз извадя късмет и да изчезне този непоносим шум, който съм принуден да търпя вече повече от година от как закупих колата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nsemerdjiev
МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2016 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Както обещах да споделя, след смяната на тампоните на предна и задна стабилизираща щанга, този гаден и стържещ шум изчезна на 90%..Останалите 10 % ги отдавам на спойлери и хлабини по купето на вече 11 годишната ми Лианка Smile
Върнете се в началото
Hermano
МнениеПуснато на: Чет Сеп 15, 2016 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте - и аз си купих Проблем Сузуки Лияна1.6 4WD 106 кн.Проблемите са няколко -при скорост межд 40 и 60 се чуваше някакво стържене румолене и вибраций като за крива гума или джанта.А при 85.90 км шумът става като суб тромбон направо ужа.Свалих кутията и сменихме лагер на лява и дясна полуоска , налявата имаше луфт и леко таеше кечето.сега вече луфт няма но шумът си остана мисляси за висящ лагер на дясна полуоска от него можели да има вибраций.И другият проблем че дори и на място при рязко подаване на газсе дави а пре приминаване от 1ва на2ра по нагорнище се започва направо родеохълца пръца ужас .ПОМАГАЙ Те
Върнете се в началото
Hermano
МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2016 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги здравейте , смених тампоните на двете стабил.щанги но нищо несе промени можели да имам нужда от баланс на кардана и каде правят такъв .
Върнете се в началото
н
МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2016 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Колеги,Лианата 4х4 има с един тампон по малко на двигателя в сравнение с Баленото.Остарелите тампони,разбит висящ лагер на дясната полуоска,макар и малки проблеми с кабели и свещи водят до вибрацията.Според мен тя се предава на купето черз тампона лежащ на предния мост-вътрешната планка на самия тампон опира във външните стени.Вижда се с добро осветление, като огледате тампона от към страната на кардана.
Върнете се в началото
н
МнениеПуснато на: Чет Окт 06, 2016 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

ПРОБЛЕМА РЕШЕН.Махнах гумените изолатори от бобините и кабелите и ги обвих с високоволтова изолираща лента.Смених ляво вътрешно каре,упорен лагер на дясна полуоска,антивибрациония пръстен на същата полуоска.Проверих и допълних с грес всички карета,като при мен сепаратора на дясно вътрешно каре бе монтиран обратно и аз го оправих.Във всички тампони на двигателя вкарах пърчета от други тампони-усилих ги.Смених свещите и ги регулирах на 0,7мм,защото съм на газ.За подробности 0884645567.
Върнете се в началото
scorpionik
МнениеПуснато на: Чет Юни 29, 2017 4:57 pm    Заглавие: бученето е при ниска скорост и трета или четвърта предавка Отговорете с цитат

Местожителство: plovdiv

явно това си е конструктивна особеност-тези двигатели искат по-високи обороти-тогава всичко си е ОК.моята също бучи и се тресе цялата като карам с под 35 на четвърта-превключвате на по-ниска и ГАЗ-не си човъркайте и съсипвайте здравите скоростни кутии и двигатели-проблемът не е от тях в повечето случаи!!!
ДОБЪР АВТОМОБИЛ-ОСОБЕНО 4х4 зимата на сняг-нямаше закъсване-като снегорин е-кефих се максимално на забуксуващите СУВ и джипове-моята трошка просто потегляше и толкова!!!
Върнете се в началото
_HristO_
МнениеПуснато на: Съб Юли 01, 2017 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

При мен вибрациите изчезнаха след смяна на тампоните на задна стабилизираща щанга. Не са скъпи така,че започнете от там. Също и тампоните на предната стабилизираща щанга като се сменят изчезват доста от неприятните звуци.

Отпред

Отзад
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti