Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с рейката « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Димитър Живков Пасев
МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2016 7:32 am    Заглавие: Проблем с рейката Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: гр.Русе

Привет на всички съфорумци.Имаме проблем с електрическата рейка на сузуки игнис-2001 г.1,3.Преди 6 мес.я ремонтираха като я изпратиха в Г.Оряховица,но проблема не се реши,т.е отново проблем в рейката.От севриза я върнаха отново в Г.Оряховица,но притесненията остават след некачествения ремонт.Споделям всичко това за да разбера някой имал ли е подобен проблем или при мен е изключение.Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Димитър Живков Пасев
МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2016 11:36 am    Заглавие: Re: Проблем с рейката Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: гр.Русе

Димитър Живков Пасев написа:
Привет на всички съфорумци.Имаме проблем с електрическата рейка на сузуки игнис-2001 г.1,3.Преди 6 мес.я ремонтираха като я изпратиха в Г.Оряховица,но проблема не се реши,т.е отново проблем в рейката.От севриза я върнаха отново в Г.Оряховица,но притесненията остават след некачествения ремонт.Споделям всичко това за да разбера някой имал ли е подобен проблем или при мен е изключение.Благодаря предварително.
Колеги никой ли няма отношение по темата с рейката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Васил Сивков - NOBY
МнениеПуснато на: Пет Фев 10, 2017 1:35 pm    Заглавие: Re: Проблем с рейката Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Смолян

Привет на всички съфорумци.Имаме проблем с електрическата рейка на сузуки игнис-2001 г.1,3.
Колеги никой ли няма отношение по темата с рейката.

Колега, и Аз имам някакъв проблем с някаква рейка, нещо потропва, но нямам идея къде да я изпратя и какво е нужно като ремонт! Иначе така си потропва вече 4г.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti