Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Подобрение на звука « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
suzukibalenoGT
МнениеПуснато на: Пет Мар 27, 2015 3:12 pm    Заглавие: Подобрение на звука Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Колеги от скоро притежавам suzuki baleno искам да подобря звука му, може би едно крайно гърни би било подходящо, не искам да реве като ЗИЛ просто малко по плътен звук да се получи ако е възможно насочене ме какво гърне да купя и дали въобще ще стане само с крайно гърне.
Alxx
МнениеПуснато на: Пет Мар 27, 2015 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Средното е кресливо и каквото задно да сложиш, няма да стане басов звукът. Присади средно от астра или калибра 2.0 и някакво спортно задно - ще се изненадаш. Ако ще даваш пара за спортно задно, в емкомплект продават туистър-и на добра цена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
suzukibalenoGT
МнениеПуснато на: Пет Мар 27, 2015 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Ако сложа само крайно какво ще се получи
zlobar4e
МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2015 10:12 am    Заглавие: re Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: В голямото село Варна

Ще се получи както при мен https://www.youtube.com/watch?v=KFd7s_M2ePU&feature=youtu.be Първия месец радост после само ще ти надува главата особено ако си на дълъг път.Намери си хубаво гърне тип "mufler" с вход на 55мм. и изход на 75мм. за предпочитане е да е с тапа.
А ако искаш да я отпуши,цялостна генерация на 55мм. едно средно и едно крайно гърне,ремап на компа и си ти.

Ей така символично - много обичам като ми забранят нещо да го правя нарочно

...не може да няма и друг по-лесен начин...

„Високата скорост не е убила никого. Рязкото спиране прецаква нещата.“-Jeremy Clarkson
Върнете се в началото
suzukibalenoGT
МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2015 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Добре, мерси но може ли да ме напътиш със линк или нещо подобно, снимка например какво точно да търся.
zlobar4e
МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2015 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

http://www.auto-moto-tuning.host22.com/mp_links/mufflers.html отиваш в някой магазин за тЮнинг части и Хаксесоари и си ти.Имай едно предвид,че сложиш ли такова гърне ще ръмжи повече и ще върви малко по-малко.

„Високата скорост не е убила никого. Рязкото спиране прецаква нещата.“-Jeremy Clarkson
Върнете се в началото
suzukibalenoGT
МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2015 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

добре благодаря, ще го измисля.
Jorro
МнениеПуснато на: Пон Дек 26, 2016 1:21 am    Заглавие: Re: re Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

zlobar4e написа:
Ще се получи както при мен https://www.youtube.com/watch?v=KFd7s_M2ePU&feature=youtu.be Първия месец радост после само ще ти надува главата особено ако си на дълъг път.Намери си хубаво гърне тип "mufler" с вход на 55мм. и изход на 75мм. за предпочитане е да е с тапа.
А ако искаш да я отпуши,цялостна генерация на 55мм. едно средно и едно крайно гърне,ремап на компа и си ти.
Колеги аз съм с права тръба и с крайно спортно гърне на Ремус (Оригинално за Балено хечбек!) А не някой ремус просто от пазара. Баленото изкара плътен звук, който се чува отвън, и в купето е невероятно тихо! Ето и линк към моето балено: https://www.youtube.com/watch?v=yYgAGwqZnzI
Върнете се в началото
zlobar4e
МнениеПуснато на: Пон Дек 26, 2016 2:44 pm    Заглавие: Re: re Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Jorro написа:
zlobar4e написа:
Колеги аз съм с права тръба и с крайно спортно гърне на Ремус (Оригинално за Балено хечбек!) А не някой ремус просто от пазара. Баленото изкара плътен звук, който се чува отвън, и в купето е невероятно тихо! Ето и линк към моето балено: https://www.youtube.com/watch?v=yYgAGwqZnzI
smile032 smile022

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti