Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 катализатори « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
stefan74
МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2014 3:33 pm    Заглавие: катализатори Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте колеги,от скоро се сдобих с Лиана 4 по 4 2005г,и като я понастъпя над 120км имам чуството че няма душа за повече.Един колега с подобна но по-стария модел ми каза че проблема е катализатора.При моята са 2 гр-един който е на изпускателните колектори-вертикален с ламбда сонда и един който е след него под купето -хоризонтален,без сонда.така като ги гледах май са си оригиналните,не са изтърбушвани,та въпросът ми е дали ще е проблем да ги изтърбуша,щото вече карам и на газ,и ще окаже ли влияние на работата на двигателя?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bandit_boy87
МнениеПуснато на: Чет Сеп 18, 2014 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте колеги! Аз също съм съвсем пресен притежател на Лиана 1.6 с предно и имам почти същия проблем,бих се зарадвал ако някой даде отговор по темата! Като също ме интересува дали ще даде грешка и ще светне чек лампата като се отстранят и двата катализатора,защото съм чувал от доста хора че ако има ламбда сонда след катализаторите след отстраняването им се получава този проблем!
Върнете се в началото
Ogy
МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2014 9:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Sofia

Трети съм на опашката Very Happy От няколко дни и аз съм горд собственик на Лияна 4х4 , и също има проблеми с мощността при голяма скорост!
Върнете се в началото
dukatista
МнениеПуснато на: Съб Сеп 27, 2014 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MAHAITE GI!
Върнете се в началото
dukatista
МнениеПуснато на: Съб Сеп 27, 2014 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ZDRAVEITE IMAM LIANA 1.6 2WD 103HP OT 10 DNI!PREDI TOVA IMAH BALENO 1.6V 98 HP V DVIJENIE SE ZAPU6I KATALIZATORA,NE MOJEH DA VDIGNA POVE4E OT 80 KM H,DO NIAKOLKO DNI 6TE MAHNA KATALIZATORA I NA LIANATA,TE VSA6TNOST SA 2 BROIA .IMA KATALIZATOR IMA PR, NIAMA KATALIZATOR NIAMA PR!VSEKI SAM RE6AVA ZAEBE SI!NA MIASTOTO NA KATALIZATORA SE SLAGA ZAMESTITEL-REZONATAOR EDNO GARNENCE MALKO,NA LIANATA OBA4E IMA LAMBDA SONDA.DANO NE SVETNE NIAKOIA LAMPA!TAKA ILI INA4E MAHAM GI!
Върнете се в началото
н
МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2016 3:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Колеги,днес в стара загора ми изпразниха и двата катализтора за 40 лв.Колата стана пушка.На втората ламда сонда момчетата сложиха подобно на нипел удължение.за съдържанието на катализаторите говорих с фирма в Пловдив да ги изкупят.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti