Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Ще купувам Сузуки, моля ви, кажете ми сервиз « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
enravota
МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2016 10:51 am    Заглавие: Ще купувам Сузуки, моля ви, кажете ми сервиз Отговорете с цитат

Здравейте. Нов съм във форума и надявам се бъдещ собственик на Сузуки. Много съм харесал едно Балено.

Тъй като и двете теми в раздела за сервизите са от преди вече доста години, бихте ли ме посъветвали в кой сервиз да го закарам да го погледнат?

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlobar4e
МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2016 11:53 am    Заглавие: ре Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: В голямото село Варна

А случайно да кажеш така от кой град си?Че ни свърши боба и няма на какво да гадаем Very Happy .

Ей така символично - много обичам като ми забранят нещо да го правя нарочно

...не може да няма и друг по-лесен начин...

„Високата скорост не е убила никого. Рязкото спиране прецаква нещата.“-Jeremy Clarkson
Върнете се в началото
enravota
МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2016 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си, извинявам се.
София.
Върнете се в началото
teodordt
МнениеПуснато на: Пет Окт 14, 2016 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ще използвам темата , за да се включа.

Много ми хареса новото Балено. Видях го на живо на изложението Гранд Ауто във Варна. Поговорихме с дилъра. Направи ми много приятно впечатление. По-лошото е, че тази кола ми влезе в главата и не ще да излезе Very Happy .
И сега търся информация. Всякаква. Двигателите с които се оборудва са два - 1.2 16V 90 кс (атмосферен, четирицилиндров) и 1.0 12V 113 кс (турбиниран, трицилиндров). Положителни и отрицателни страни за тях?
Изобщо, всичко за което можете да се сетите.
Поддръжката - Има ли нещо особено? Намират ли се налични части или се чака за тях? Разбират ли си от работата в официалните сервизи? Скъпа ли е поддръжката?

Благодаря предварително и моля за извинение, ако питането ми не е в правилният раздел. Very Happy
Върнете се в началото
KDK
МнениеПуснато на: Нед Окт 16, 2016 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Ха, то остава и в гаранцията Ти да търсиш части, предполагам, че в специализираните сервизи за гаранционна поддръжка си разбират от нещата. Cool Друг е въпроса защо трябва да влиза нова кола в сервиз за ремонти, освен за тези които собственика е причинил от немарливост. Rolling Eyes Относно моторите монтирани в колите мога само да кажа, че са балансирани към колите и инженерите са помислили за всичко а и ел. двигателите в комбинацията с мотора вършат своята работа перфектно. Wink При мен се появява друго, че вече съм се качил на кола 4х4 и нямам намерение да се връщам на 4х2. smile032
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
teodordt
МнениеПуснато на: Пон Окт 17, 2016 9:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тя гаранцията рано или късно свършва, а се предполага, че колата ще се експлоатира и след приключването й...За 4х2 и 4х4 е ясно, според нуждите и желанията.
Има ли някакви известни проблеми с тези двигатели - Dualjet и Boosterjet?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti