Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с GSXR-1000 K3 инжекционен « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Jordan-K3
МнениеПуснато на: Пон Юли 08, 2013 11:10 pm    Заглавие: Проблем с GSXR-1000 K3 инжекционен Отговорете с цитат

Здравейте имам проблем с мотора ми надявам се някой да помогне.
Проблемът ми е следният имам GSXR 1000 K3 и наскоро започна да прекъсва от 6 до към 10000 оборота всичко му е здраво попринцип всичко е измерено и е както трябва единствено помпата показва 3.5 а би трябвало да е 3.0 възможно ли е ако вкарва повече бензин да го дави защото мотора си върви яко само дето в този диапазон прекъсва и това е като му дадеш яко газ както казах всичко друго му е ок Smile моля за помощ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Коко_8303
МнениеПуснато на: Пон Сеп 12, 2016 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей колега, видях че си писал за проблем ,който открих във мотор който мисля да купувам.
Искам да те питам откри ли от къде е идвало това прекъсване?
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti