Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Baleno 1.6 автоматик « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
extrac
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2016 12:23 am    Заглавие: Baleno 1.6 автоматик Отговорете с цитат

Местожителство: София

Здравейте колеги!
Търсих с търсачката но не намерих нищо за автоматиците които се слагат на баленотата.
Кажете става ли за нещо, някъде бях прочел че били с 3 скорости (на 1.6 варианта), силни-слаби черти, абе каквото знаете.
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
topsy
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2016 6:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: plovdiv

Здравей, 1.6 е с четиристепенен автоматик, 1.3 е с тристепенен. Здрави са и рядко създават проблеми. Мой съсед имаше седан 1.6 автомат, като го купи от автокъща след продължително каране с 70-80 км извънградско-автомата влизаше в авариен режим и колата спираше.След 15-минутна почивка всичко се оправяше.Маслото в кутията беше черно,отдавна не бе сменяно, а може и никога .След смяната с ново всичко се оправи и кутията си работеше добре.На самата скоростна кутия има щека за нивото на маслото-трябва да е бистро и да не мирише на прегоряло. Цената на маслото по спомен беше 220лв.Автоматика трябва меко да сменя предавките, когато се подаде рязко газ да няма притрисания и забавяния в набирането, както и при връщане на газта да няма тресения. Градско на съседа гореше 9.5 бензин.
extrac
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2016 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: София

Благодаря колега!
Аз имам друг автомат и си ги харесвам и ми е приятен за каране.
Попадна ми една тука много ми харесва но ми казва човека, че при ляв завой излизала полуоската?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti