Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 проблеми с паленето на Бандит 600 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
maimunata
МнениеПуснато на: Нед Фев 28, 2016 11:40 am    Заглавие: проблеми с паленето на Бандит 600 Отговорете с цитат

Здравейте,
от няколко месеца съм горд собственик на мотор- Сузуки Бандит 600цц - 95. Нямах търпение да се постопли малко времето и да започна да подготвям моторетката за сезона, но след престой от 4 месеца в гаража, не успях да го запаля. Акумулатора е пушка, има бенз, но нещо не е както трябва. На няколко пъти ауспуха гърми много здраво и излиза огън Very Happy Very Happy Very Happy . Вчера изкарах свещите и видях, че едната е двуполюсна, а останалите са обикновени еднополюсни свещи. Мисля да ги сменя следващата седмица, но не знам какви точно да си купя. Ако някой може да ми помогне с инфо, ще съм безкрайно благодарен. Надявам се да оправя мотора и да се виждаме по мото събори. Безаварийно каране Smile
Оставам и тел. за контакти 0883 34 78 38 - Коста
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rolex_07
МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2016 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравей колега и сърдечно добре дошъл при ,,сектантите''. Споменал си, че мотора е престоял в гараж 4 месеца. Припалван ли е ? Или само е стоял.Преди година и нещо , когато си купувах моята катана 600 и аз имах подобен проблем. Моторът не беше припалван повече от 3 месеца. Запали много ама много трудно. Проблема е , че при толкова дълго застояване , бензинът в резервоара образува утайки (отделно и ръждата в резервоара), които при опит за припалване запушват карбураторите и като цяло пречат на потока на гориво. Отделно, ако карбураторите не са чистени проблемът се задълбочава. Идеята за свещите също е добра. Аз лично си купих NGK iridium 25 лв. бройката.В сайта на NGK можеш да разбереш кой модел точно пасва на твоя мотор. Накратко решението е ревизия на карбураторите и свещите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti