Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Проблеми с Новото Сузуки Суифт « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
iliyankostov
МнениеПуснато на: Съб Окт 24, 2015 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

Свали пластмасовия пръстен на скоростния лост и обърни кожени калъф на скоростния лост на горе. След това на пръскаа с течна грес хубаво механизма отдолу. Виж тази тема на Калата в секция Сузуки Суифт
Това е статията:
Хайде да повдигна темата с едно решение на един "уж" проблем. Уж - защото не е точно проблем, а субективно усещане за такъв.

Скоростите, тяхното "влизане" или "невлизане".

Много от вас са забелязали, че първа или задна влизат по-трудно понякога, най-често ако колата не е напълно спряла или когато е студено - през първите няколкостотин метра докато се раздвижи.

Но това не е проблем, а специфика. Проблем има, ако всички предавки се държат странно, ако има странни шумове и т.н.

1. Ситуацията в кутията се променя коренно след смяна на маслото - препоръчвам ви да го подмените дори и малко по-рано от предвиденото - особено ако изминавате малко километри годишно. Предавките започват да влизат осезаемо по-леко. Смяната е елементарна за всеки сервиз.

2. Смажете си "ябълката" на скоростния лост. Купете си качествена течна грес в удобна спрей опаковка и ще се удивите от резултата. Течна грес, а не WD-40 или друго универсално или мултифункционално пръскало. (Ако искате препоръка за греста - драснете ми едно лично). Упражнението е елементарно - хващате сребристия овал с две ръце и го дръпвате смело нагоре. Нищо няма да се счупи, не е необходима и кой знае каква сила. После обърнете кожата върху топката, за да имате достатъчна видимост към ябълката и напръскайте смело.
Bubuto
МнениеПуснато на: Пон Ное 23, 2015 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: Варна

Мдааа, колите поостаряха и започнаха вече старческите болести Smile)) Сега да кажа и аз какъв проблем имам. От известно време на 3-та около 1800 и после на 2500 оборота се получава един шум, по скоро като вибрация...едно тртртр, и това се чува само при тези обстоятелства. В събота съм на доктор, да видим какво ще ме сюрпризират....Идеи?
iliyankostov
МнениеПуснато на: Пон Ное 23, 2015 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

Зопозной ни с диагнозата Very Happy
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Страница 9 от 9

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti