Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Вибрации, вибрации... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ddonev
МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2015 1:58 pm    Заглавие: Вибрации, вибрации... Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Здравейте,

Карам ГВ дълга база 2006 автоматик бензин. От край време колата ми има паразитни вибрации, но напоследък зачестиха. Ето ситуациите, които съм идентифицирал:

- Когато е студена се чува тракане на ламарина около 2000об., някъде отпред вляво (т.е. срещу шофьора). При загряване значително намалява, но от време на време се появява (главно на десен завой?!?!)
- когато колата загрее и оборотите паднат до нормално, колата е на D (Автоматик) и спирачката е натисната, се чува доста силен резонанс от таблото навътре.

Предположенията ми са че става въпрос за различни проблем. Първото ми мирише на ламарина по генерацията, или капака на веригата (преди 2-3г го махаха в Миркат за да оправят един теч).
Второто ми намирисва на тампон на диференциала, понеже го прави само като е под напрежение.

Ако някой сподели мнение и къде в София читав майстор може да я погледне, без да ми каже "абе така са си тия" и да ми вземе пари без да я оправи?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pisan60
МнениеПуснато на: Сря Дек 30, 2015 9:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София

Здравейте,

тракане отпред вляво може да не е от генерацията - аз имах тракане, но то беше точно под шофьорското място. Там има ламарина за спиране на топлината към купето, хваната за генерацията с кръгли скоби. Два пъти сменях скобите и накрая махнах жъобще ламарината. Отпред може да се чува веригата - при мен се е случвало малко преди смяна на масло да почуква, когато е студена колата и в idle режим.

Поздрави!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti