Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Suzuki Liana добър избор ли е? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
disbelief
МнениеПуснато на: Пон Окт 26, 2015 7:37 am    Заглавие: Suzuki Liana добър избор ли е? Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Здравейте колеги,
Тези дни усилено търся евтин и надежден стар автомобил за малко пари и се натъкнах на много запазено и примамливо Suzuki Liana, което на всичкото отгоре е и на добра цена.
Едно от нещата, които ме спират е, че влиза в "големия данък".
Въпреки това почти се навих да го взема.
Обаче когато продавачът ми предложи да направя едно кръгче, останах с много смесени чувства.
Последните десет години, до момента, карам Голф 2 1,6 със скромните 69 коня, много от които вероятно не са живи вече. Обаче като стъпна на газта и усещам колата отзивчива - набира си.
Това Сузуки беше тромаво и набираше като малолитражка 50 коня.
Дори усещах някакъв глух момент като му дам газ, преди да започне да набира. Дали може да се отдаде на това, че колата беше студена?
Моля, собствениците на такива коли тук да пишат по няколко думи - плюсове, минуси и т.н.
Не съм чак фен на бързите коли, нито мога да си го позволя, обаче да плащам данък за кола 103 коня, която върви като за 50 - идеята никак не ми допада.
Предварително благодаря на всички отзовали се.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
disbelief
МнениеПуснато на: Вто Окт 27, 2015 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ли не питам както трябва...?!? smile021
Върнете се в началото
kasapa67
МнениеПуснато на: Вто Окт 27, 2015 8:25 pm    Заглавие: коментар Отговорете с цитат

Здравей колега,
Ако колата е толкова спъната, значи нещо не е читава. Не са лоши автомобили зависи какъв ти е късмета.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2015 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Колите са добри. Пъргави са след 2500-3000 об. добре е да я види човек който разбира за да не се вкараш в някой филм след покупката. Много джамбази магарят колите за да успеят в продажбата, и след смяна на масло и ремъци колата се прецаква. Хубавото е че моторите не са капризни. Това от мен. Успех!!!
Върнете се в началото
disbelief
МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2015 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@KDK, благодаря ти за мнението!
Утре ще гледам колата в сервиз. Силно се надявам всичко да е Ок и да се договорим за цената.
Поздрави, smile025
Върнете се в началото
nsemerdjiev
МнениеПуснато на: Съб Окт 31, 2015 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Собственик съм на Лианка от 6 месеца.Едва ли по пъргавина може да се сравнява с Голф, или с немска кола от подобен клас като Голфа.Да, тромава е на ниски обороти, и пълна мощност достига на 4000 об/мин.
Не съм много впечатлен като цяло от Сузуки.Има някой предимства като здрав двигател с верига и проста електроника/отчитам го за предимство/, голям багажник и достатъчно пространство в купето.Но все пак си е нисък клас кола, евтини интериорни и екстериорни материали, шумна е и със сравнително скъпа поддръжка.Моделите с 4WD като моята имат чести проблеми като висящи лагери и виско муфа, което си е соленичък проблем.Накратко, друг път бих се замислил дали да се качвам отново на Сузуки. Smile
Върнете се в началото
nsemerdjiev
МнениеПуснато на: Съб Окт 31, 2015 7:25 pm    Заглавие: Re: Suzuki Liana добър избор ли е? Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

disbelief написа:
Здравейте колеги,
Тези дни усилено търся евтин и надежден стар автомобил за малко пари и се натъкнах на много запазено и примамливо Suzuki Liana, което на всичкото отгоре е и на добра цена.
Едно от нещата, които ме спират е, че влиза в "големия данък".
Въпреки това почти се навих да го взема.
Обаче когато продавачът ми предложи да направя едно кръгче, останах с много смесени чувства.
Последните десет години, до момента, карам Голф 2 1,6 със скромните 69 коня, много от които вероятно не са живи вече. Обаче като стъпна на газта и усещам колата отзивчива - набира си.
Това Сузуки беше тромаво и набираше като малолитражка 50 коня.
Дори усещах някакъв глух момент като му дам газ, преди да започне да набира. Дали може да се отдаде на това, че колата беше студена?
Моля, собствениците на такива коли тук да пишат по няколко думи - плюсове, минуси и т.н.
Не съм чак фен на бързите коли, нито мога да си го позволя, обаче да плащам данък за кола 103 коня, която върви като за 50 - идеята никак не ми допада.
Предварително благодаря на всички отзовали се.

Все пак не каза, колко е годишна, колко коня е, защото ако е 93 коня, няма как да търсиш пъргавина както Голфа.Този двигател и идва слабичък, дори и моята със 103 коня си е тромава в ниските обороти Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti