Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Информация за Сузуки Игнис « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
nakatasan
МнениеПуснато на: Чет Сеп 17, 2015 10:24 am    Заглавие: Информация за Сузуки Игнис Отговорете с цитат

Местожителство: Варна

Здравейте, нов съм във форума. Имам доброто намерение да си купя Сузуки Игнис.

Интересуват ме няколко въпроса по този модел, на които се надявам да открия отговор.
- автомобилът позволява ли с няколко см да се увеличи просвета?
- дизеловият двигател, позволява ли чипосване? Идеята е да се увеличи малко въртящият момент в порядъка 1500 - 2500 оборота.
- от къде мога да си намеря ремонтно ръководство за Игнис след 2003 г? Търсих из раздела, но не намерих линк или прикачен файл.

Това е за сега. Надявам се да се получи добра дискусия и да се насища темата с впечатления и информация за модела.
Поздрави
kufeiko
МнениеПуснато на: Пет Окт 02, 2015 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Привет!

Доколкото мога, да отговоря на въпросите ти:

За просвета не съм съвсем наясно, но все ми се струва, че ще има начин.
За чипосването - виждал съм от говотите комплекти за тунинг, които вдигат мощността до 85 К.С. и в някакъв порядък и въртящия момент, но не си спомням колко точно.
За ръководството: има такова, даже аз го имам изтеглено някъде, но в момента не съм в БГ и нямам как да го докопам. Ще поровя в мрежата и ще пусна линк към него.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti