Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Как да свържа зумер,Моля за схема.За Суифт 1000куб. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Виктор
МнениеПуснато на: Пет Дек 19, 2014 8:48 pm    Заглавие: Как да свържа зумер,Моля за схема.За Суифт 1000куб. Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София

Колата е суифт 1000куб. 1999г. двувратка. 3 цил.моно.Моля за схема как се свързва зумер за светлините.Ще съм благодатен за съвет че съм слап по токовете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор
МнениеПуснато на: Пон Дек 29, 2014 9:27 pm    Заглавие: Re: Как да свържа зумер,Моля за схема.За Суифт 1000куб. Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Виктор написа:
Колата е суифт 1000куб. 1999г. двувратка. 3 цил.моно.Моля за схема как се свързва зумер за светлините.Ще съм благодатен за съвет че съм слап по токовете.
Днеска си взех зумера направен по поръчка с два плуса и един минус.След новата година ще пробва да го сложа надявах се да ми кажете къде е правилно да се свърже.
Върнете се в началото
mironski
МнениеПуснато на: Пон Дек 29, 2014 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

Всяко новозакупено устройство си има инструкция за монтаж.
Не знам на какво ще попаднете за да имам мнение (лично).
rockton
МнениеПуснато на: Пет Яну 02, 2015 10:39 am    Заглавие: Re: Как да свържа зумер,Моля за схема.За Суифт 1000куб. Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: Люлин-3

Виктор написа:
Виктор написа:
Днеска си взех зумера направен по поръчка с два плуса и един минус.След новата година ще пробва да го сложа надявах се да ми кажете къде е правилно да се свърже.

-Ами този който ти направи - изпълни"поръчката" не ти ли даде схема, чертежче, къде и как да свържеш.
Минуса е ясен, свързваш на корпус-шаси-маса, тоест минус на акумулатора, едно и също е.
Но двата плуса кой за къде е клема 30, клема 15, кой кой е и къде само оня дето го е правил "поръчково" ..само той си знае Very Happy
Виктор
МнениеПуснато на: Пон Яну 05, 2015 1:45 pm    Заглавие: Re: Как да свържа зумер,Моля за схема.За Суифт 1000куб. Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

rockton написа:
Виктор написа:
Виктор написа:

-Ами този който ти направи - изпълни"поръчката" не ти ли даде схема, чертежче, къде и как да свържеш.
Минуса е ясен, свързваш на корпус-шаси-маса, тоест минус на акумулатора, едно и също е.
Но двата плуса кой за къде е клема 30, клема 15, кой кой е и къде само оня дето го е правил "поръчково" ..само той си знае Very Happy
Минуса ми казаха че е за бутона за вратата но при отваряне не свети в купето и не знам буксата е пласмаса как да я сваля без да я повреда.единия плус на габаритите или на салонното осветление,ако е на габаритите се поставят двата червени. Иначе другата врата като се отвори свети.
Върнете се в началото
mironski
МнениеПуснато на: Пон Яну 05, 2015 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

Е добре де.
Имате схемата на свързване.
Имате и локализиран проблем.
Няма кой, освен Вас да смени или почисти бутона.
Ако се счупи, в магазина или от моргата или на първо място от другите врати!
Поздрави и за много години.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti